Ev / ABD-CIA / ABD’Bölücü Hainleri, Türkistan İslam Partisi ŞAM Emiri Ebu Ömer Türkistani’yi Görevden aldı.

ABD’Bölücü Hainleri, Türkistan İslam Partisi ŞAM Emiri Ebu Ömer Türkistani’yi Görevden aldı.

ABD’Bölücü Hainleri Türkistan İslam Partisi Şam Şubesi Emiri Ebu Ömer Türkistani’yi Görevden aldı. Amerikan İstihbaratının Köpekliğini yapan Abdulhak Lamolla ve İbrahim Mansur tarafından görev yeri değişikliği adı altında görevden alınan Şam Şubesi Emiri Ebu Ömer Türkistan’nin yerine CIA Maşası Bölücü hain Abdulhak Lamolla ve İbrahim’e itaat edecek maşalar yerleştiriliyor.

CIA Operasyonunda Ebu Muhammed Turkistani’de Görevden alınacak ilk kişi.

Haber Ajansımıza gelen bilgilere göre Ebu Ömer Türkistani’nin akabinde Ebu Muhammed Turkistani‘de görevden alınacak. ABD stihbarat operasyonu olduğu belli olmaması için Amerikan maşası Abdulhak Lamolla Şam Şubesi emirlerine tek tek ”Senin Buradaki Görevin Bitti. Sana Afganistan’da ve diğer bölgelerde ihtiyacımız var” diyerek görevden alıyor. CIA Operasyonu Şam Şubesi Mücahitlerinden gizleniyor.

Önce Tehdit Etti Sonra Görevden Aldı.

AMERİKA’nın Kurmuş olduğu birliklerini kimsenin dağıtmasına izin vermeyeceklerini belirten ABD Taraftarları böyle bir kalkışmaya sert bir şekilde müdahale edeceklerini belirterek TİP mücahitlerini tehdit eden Beyanat yayınlamışlardı.

Şam’ı, Bedahşan’ı ve İbrahim Mansur’u kimsenin küçümsemeye, aşağılamaya bir kenara itmeye izin vermeyeceklerini belirten Sapık ayrılıkçı TİP emiri Abdulhak Lamolla ”Bu işlere cemaat merkezi olarak kendisinin baktığını” özellikle belirtmişti ve bugün bu tehditin ardından Ebu Ömer Türkistani’yi görevden aldı.

Dünya Mazlumları ve Muhacirleri Dernek Kurucusu ve
Doğu Türkistan Sürgün Hükümeti Eski Maliye Bakanı ERKİN EZİZİ

Herşey DAEŞ ve TİP Savaşçılarını Amerika’nın emrinde Wakhan Koridoruna götürmek için

Amerikan İstihbaratı CIA 2015 yılında Doğu Türkistan Sürgün Hükümeti Maliye Bakanı Erkin Ezizi aracılığı ile Türkistan İslam Partisi’ne sızdı. Önce İbrahim Mansur’u Himayesi altına alan CIA İbrahim aracılığı ile de Abdulhak Lamolla’yı emri altına aldı.

2018 yılında bu kirli ittifakı açığa çıkartan Türkistan İslam Partisi Türkçe Teşkilat Birimi Bölücü Hainlerin Şeriat Mahkemesinde yargılanması gerektiğini şikayetçi olduklarını TİP Şam Şubesi Emiri Ebu Ömer Türkistani’ye ve Askeri kumandan Ebu Muhammed Türkistani’ye bildirmiş ve Hain İbrahim Mansur’a bu komutanlar askeri şurada bildirmesinin akabinde İbrahim Mansur Suriye Şeriat Mahkemesinden kaçmıştı.

Amerikan İstihbaratı Türkistan İslam Partisi’nin içine sızdı Bölücü hainler Abdulhak Lamolla ve İbrahim Mansur aracılığı ile Türkistan İslam Partisi Türkçe Teşkilat Birimini yayınladığı beyanat ile görevden aldığını bildirdikten sonra şimdi de Türkistan İslam Partisi Şam Şubesi Genel Emiri Ebu Ömer Türkistani’yi görevden aldı.

Türkistan İslam Partisi Şam Şubesi’de Amerikanın emrine giriyor. Ebu Muhammed Turkistani’ye ve Şam’daki kadılara büyük görev düşüyor. ABD köpeklerine karşı kıyama kalkmak bizlere islamın Allah ve Rasulünün emridir. Küfre karşı kıyama kalkmak mücahidin görevidir. Makam ve Mevki gibi Dünyalık kaygılarla, Cemaat Dağılır gibi Şeytanın vesveseleri ile hareket eden Korkaklar Türkistan İslam Partisi’nin Büyük Şeytan Amerika’nın emri altına girmesine göz yumuyorlar.

Ebu Ömer Türkistani ”Keşke Ezan Okurken Kıyama Kalkıp Ölseydin”

Bir horoz varmış. Her sabah ezan okuyormuş. Sahibi demiş ki; -Tekrar tekrar ezan okuma! Yoksa tüylerini yolarım. Bu tehdit karşısında horoz korkmuş ve kendi kendine demiş ki; ‘Zaruretler mahzurları mübah -helâl kılar. Canımı kurtarmak için ezan okumaktan vazgeçmeliyim. Nasıl olsa benden başka horozlar var. Her halükârda onlar ezan okur.’ Horoz ezan okumayı bırakmıştır artık..

Bir hafta sonra sahibi tekrar gelir ve der ki; Eğer tavuklar gibi gıdaklamazsan senin tüylerini yolarım… Horoz bu tehdit üzerine horozluktan da vazgeçer ve tavuklar gibi gıdaklamaya başlar… Horoz tam bir ay gıdakladıktan sonra sahibi tekrar gelir ve bu kez şöyle der; Şimdi de tavuklar gibi yumurtlamazsan eğer yarın seni keserim! Bunun üzerine horoz ağlamaya başlar ve der ki; Keşke ezan okurken ölseydim!

ABD BÖLÜCÜ HAİNLERİ ABDULHAK LAMOLLA VE İBRAHİM MANSUR’un yayınladığı TEHDİT BEYANATI…

İLGİLİ HABERLER :

http://www.doguturkistanbulteni.net/category/abd-cia/

Doğu Türkistan Bülteni / HABER AJANSI

Bir önceki yazımız olan El Kaide Şura Üyesini Şeriat Mahkemesinden mi kaçırıyor ? başlıklı makalemizde Abdulhak Lamolla, beyanat ve El Kaide hakkında bilgiler verilmektedir.

Ayrıca Kontrol Et

Birleşik Krallık Parlamentosu; Çin’in Uygur Soykırımını Onaylamaya Hazırlanıyor

Birleşik Krallık’ta Avam Kamarası, Çin’in Doğu Türkistan’da Uygur ve diğer Türk kökenli halkları hedef alan …