Anasayfa / Çin ve Dünya / Çin işgal ettiği Doğu Türkistan’da Uygurları Evlerinden Atıyor – Delil Video Haber

Çin işgal ettiği Doğu Türkistan’da Uygurları Evlerinden Atıyor – Delil Video Haber


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mgwaktue/doguturkistanbulteni.net/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Çin işgal ettiği Doğu Türkistan’daki Uygur Türklerini açmış olduğu Soykırım Kamplarına aldı. Bu kamplarda Tecavüz etti, işkence yaptı, öldürdü, canlı organ bankası olarak organlarını dünyaya ”Helal Organ” olarak pazarladı. Çocuklarını çocuk kamplarına alarak bir çinli gibi yetiştirdi. Gençlerini çalışma adı altında Fabrikalara pazarladı. Uluslararası medyaya bu gençler düştü ve resmen işgücü olarak köle gibi satıldı. Uygur Türklerinin yaşlılarınıda rahat bırakmayan Çin yol işçisi olarak aç susuz bir lokma ekmekle çalıştırdı.

Uygur Türklerine Soykırım uygulayan Kızıl Çin milyonlarca Uygur Türkünü evlerinden zorla sürerek Çin’in iç kesimlerine götürdü. Dünyaya göstermelik olarak bıraktığı çok az uygur ailenin de kapısına dayandı ve evlerini boşaltmasını istiyor.

VİDEO’da ; Çin’li resmi Polisler ve sivil ÇKP memurları ev sahibi Uygur Türküne evi boşaltmasını söylüyor. Uygur Türkü’de kabul ederek evi boşaltacağını belirtiyor. ”Tamam ben Göçedicem ev boşaltıcam ama nereye gidecem ? Cebimde paramda yok ne yapacam aç susuz ? Yemek yemesem de olur fakat evimi nereye götürücem ?” diyor kapısına dayanan Çin’li memurlara.

Uygur Türklerinin Doğu Türkistan’daki yaşadıkları evlerinden Sürgün edildiğinin delili olan bu video haber ajansımıza ulaştı.

Bir önceki yazımız olan Çin Soykırım Kamplarında Toplu İşkence Belgelendi başlıklı makalemizde Camps, China ve china news hakkında bilgiler verilmektedir.

Ayrıca Kontrol Et

Uygur öğrenci Hong Kong Havalimanında Çin İstihbaratı Tarafından Sorgulandı ve Kaçırıldı


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mgwaktue/doguturkistanbulteni.net/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56
Güney Kore’de doktora eğitimi alan Uygur Türkü Abduveli, arkadaşını ziyaret etmek için Hong Kong’a gitti, …