Anasayfa / Çin ve Dünya / ÇİN İSTİHBARATI TÜRKİYE’DE UYGUR KÖYÜ KURUYOR…

ÇİN İSTİHBARATI TÜRKİYE’DE UYGUR KÖYÜ KURUYOR…


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mgwaktue/doguturkistanbulteni.net/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Türkistan İslam Partisi Bizim Askerlerimizdir diyen ve TİP Hain Emiri Abdulhak Lamolla ve İbrahim Mansur’un beyanat yayınlayarak sözlerini doğruladığı Doğu Türkistan Sürgün Hükümeti adına gecede konuşan Türkistan İslam Partisi’ni Beyanat ile temsil eden Yusuf Baltacı ve Çin İstihbaratı Türkiye’de Uygur Köyü Kurmak için kolları sıvadı. Çin İstihbaratı ve Doğu Perinçek’in Ajanı Ahmet Kılbitmez TİP Temsilcisi Yusuf Baltacı ile beraber Türkiye’de Temel Atma Töreninde bulundu ve tören sonrası röportajla Uygur köyü hakkında Çin İstihbaratına bilgi verdi.

Çin İstihbaratı ile Uygur Köyünün Temellerini atan Türkistan İslam Partisi Temsilcisi Yusuf Baltacı Amerika’nın TİP’i Terör Listesinden Çıkartmasındaki aracılarından sadece biridir ve Yusuf Baltacı ABD Konsolonsluğu’na Fetih süresi okuyarak gitmişti.

Amerika’nın Beyaz Sarayında kurulan Doğu Türkistan Sürgün Hükümeti Türkiye’nin Başkenti Ankara’da ki yaptığı toplantıda ”Türkistan İslam Partisi Bizim Askerlerimizdir. Onları biz yönetiyoruz. Evvelden de askerlerimizdi” açıklaması yaptı. O taplantıda Çin istihbaratı da vardı.

Toplantıda sarfedilen bu sözlere bir çok yerden tepki geldiği gibi Türkistan İslam Partisi Türkçe Teşkilat Birimi de toplantıda CIA tarafından yazılan ve Muhammet Nurullah Çetin tarafından aktarılan bu metni yalanladı.

Türkistan İslam Partisi Bölücü Sapık Ayrılıkçıları Abdulhak Lamolla ve İbrahim Mansur tarafından hazırlanan Türkistan İslam Partisi Mühürününde kullanıldığı, bir Beyanat hazırlandı ve CIA‘in yazmış olduğu tam tamına bu sapık ayrılıkçılar tarafından onaylandı.

Abdulhak Lamolla ve İbrahim Mansur‘un onayladığı gecede Tam olarak Çin İstihbaratı’da vardı. Çin İstihbaratı yakınlığı ile bilinen Doğu Perinçek ve Çin İstihbaratı bir görevli gönderdi o geceye. O görevli Türkistan İslam Partisinin Çin İstihbaratı ile ilişkisini sağlayan Ahmet Kılbitmez’di. Ahmet Kılbitmez üzerinden sağlanan bu ilişki de Aktörlerden biri Doğu Türkistan Sürgün Hükümetinden Obul Tevekkül‘dür. Geceye Çin İstihbaratı ile beraber Uygur Köyü kuran Yusuf Baltacı’da Cumhurbaşkanı Yardımcısı olarak katılmıştı.

İbrahim’e yakınlığı ile bilinen Doğu Türkistan Sürgün Hükümetinde yer alan ekip ve bu ekipin karmakarışık sapık ilişkileri.

Amerikan Konsolonsluğuna Fetih Süresi Okuyarak Giden Yusuf Baltacı

Doğu Türkistan Sürgün Hükümeti İTİRAF – ”Türkistan İslam Partisi Bizim Askerlerimiz”
Doğu Türkistan Sürgün Hükümetinin Türkistan İslam Partisi ile ilişkisini açıkladığı İTİRAF

ÇİN İSTİHBARATI AHMET KILBİTMEZ HABERLERİ ;

Türkistan İslam Partisi Bölücüleri Türkiye’de Uygur Köyü kurmak için kolları sıvadı.

TİP Bölücüleri Abdulhak Lamolla ve İbrahim Mansur’un Çin İstihbarat bağlantısı.

ÇKP-Perinçek Ajanı Ahmet Kılbitmez. Doğu Türkistan sitelerinden Çin’e bilgi topluyor.

Bir önceki yazımız olan Abduvali Buğrahan Osman, Doğu Türkistan'ın Sahte Cumhurbaşkanı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Ayrıca Kontrol Et

Uygur öğrenci Hong Kong Havalimanında Çin İstihbaratı Tarafından Sorgulandı ve Kaçırıldı


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mgwaktue/doguturkistanbulteni.net/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56
Güney Kore’de doktora eğitimi alan Uygur Türkü Abduveli, arkadaşını ziyaret etmek için Hong Kong’a gitti, …