Çin Uygur çocukları Komünistlere evlatlık veriyor.

Komünist Çin Halk Cumhuriyeti Doğu Türkistan’ı işgal etti. işgal etmekle kalmadı annelerini ve babalarını Soykırım Kampları’na aldığı Uygur çocukları Çin’li ailelere asimile etmek için evlatlık olarak vermeye başladı.

Çin’in çeşitli eyaletlerine zorla ailelerinden kopartılarak evlatlık olarak verilen on binlerce Doğu Türkistan’lı Uygur Türkü “CAN KARDEŞ”lerimizden sadece biri! Yüreğimiz paramparça. Kolay mı bir daha görmemek üzere anadan, babadan koparılıp müslüman ve Türk düşmanı Çin’li lere evlat olmak ?

Doğu Türkistan’lı Uygurların çaresizliği ve hüznü insanı öldürüyor! Suratlarına baktıkça kalbimiz daralıyor, yüreğimiz parçalanıyor.

Çin bu zulmü kendisine hak olarak görürken, Doğu Türkistan’da zulüm bitsin diye kardeşlerimizi zulümden kurtarma hakkını neden kendimizde görmüyoruz ?

Neden bu kardeşlerimize el uzatmamız, yardım etmemiz gerekirken. Kardeşlerimize zulm eden Müslüman ve Türk düşmanı Çin’li komünistleri kardeş ilan ediyoruz ve bu uğurda bütün Kahramanmaraş’ı kardeş olmaya zorluyoruz ? …

Bu gün dönmesin dünya, bir günlük Allah’ım. Doğu Türkistan’lı müslüman kardeşlerimiz bir gün de olsa zulüm görmesin.

Ferganali Yakup

Ayrıca Kontrol Et

Uygur kadınlara Çin’lilerle Zorunlu Nikah

Çin İşgali altındaki Doğu Türkistan’da Uygur Türkleri Soykırım ve Asimilasyona uğruyor. Çin Abilerini, babalarını ve …