Anasayfa / Çin / Çin, virüs bahanesi ile Uygur Türklerini açlıktan ölüme terk etti.

Çin, virüs bahanesi ile Uygur Türklerini açlıktan ölüme terk etti.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mgwaktue/doguturkistanbulteni.net/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Çin Komünist Partisi igal ettiği Doğu Türkistan’ı Corona virüsü bahanesi ile Açlık ile yok etmeye ve Uygur Türklerini öldürmeye çalışıyor. Katil Kızıl Çin Halk Cumhuriyeti Uygur Türklerini açlıktan öldürüp ölüm sebebini virüs olarak gösterecek. Bütün dünya bilmelidir ki 6 ay sonra kurtaracak bir Doğu Türkistan kalmayacaktır.

Sosyalmedya ya düşen bir DOğu Türkistan’da yaşayan Uygur Türkünün videosu açlık ile boğuşan Uygur Türklerinin yaşadığı dramı anlatıyor. Video’da ki genç ”Ne istyorsunuz AÇIM AÇ, açlıktan öleyim mi ? Kendimi mi öldüreyim ? Eşim çocuklarım hepimiz açlıktan ölüyoruz” diyerek dünyadan yardım istiyor. Çin’in wuhan kentinde başlayan ve binlerce Çin’linin ölümüne sebep olan ve dünyayı tehdit eden Corona virüsü Çin işgali altındaki Doğu Türkistan’da ki Uygur Türklerini açlıkla tehdit ediyor.

Kızıl Çin wuhan kentinde başlayan virüs salgınını önlemek için Wuhan’ı karantina altına aldığını açıkladıktan sonra Havalimanındaki tüm uçuşları durdururken Doğu Türkistan uçuşlarını serbest bırakmış ve Corona virüsünün Uygur Türklerini öldürmesine izin vermiş ve salgını fırsata çevirmek istemiştir. Çin virüsden sonra da açlık ile başbaşa bıraktığı Uygur Türklerini ve Doğu Türkistan’a son ölümcül saldırısını yapmıştır. Bütün dünya bilmelidir ki 6 ay sonra kurtaracak bir Doğu Türkistan kalmayacaktır.

Doğu Türkistan Bülteni Haber ajansı

Bir önceki yazımız olan Hindistan Bilim Adamları; Virüs Labaratuvarda üretildi !!! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Ayrıca Kontrol Et

TİP Hain Emirleri, şerri kadı Abdullah Mansur’u ABD karşıtı olduğu için esir aldı.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mgwaktue/doguturkistanbulteni.net/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56
CIA / TİP Ortaklığına karşı çıkan Türkistan İslam Partisi Şerri kadısı Abdullah Mansur. Amerikan İşbirlikçisi …