Anasayfa / ABD-CIA / Uluslararası tıpçılar; Çin’deki virüs labaratuarda geliştirildi!

Uluslararası tıpçılar; Çin’deki virüs labaratuarda geliştirildi!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mgwaktue/doguturkistanbulteni.net/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Çin’in Wuhan şehrinde çıkan ve dünyaya yayılan Korona virüsü 90 binden fazla can aldı ve 25 milyon insana bulaştı. İnsandan insana bulaşan Korona virüsünün 14 günlük kuluçka dönemi var ve bu 14 gün içerisinde insanların ateşini yükseltmediği için Uluslararası Havalimanlarının Termal Kamera ve ATeş Ölçüm cihazı ile tespit edilemediğinden rahatlıkla kıtalar arası yolculuk yapabiliyor. Amerika ve Avrupa kıtasındada görünen Korona Virüsü tüm insanlığı tehdit ediyor.

Uluslararası Tıpçıların araştırma sonucuna göre Korona virüsü hayvandan insana geçmedi. Aksine İnsanlar bunu Biyolojik silah olarak Labaratuvarda üretti.

İddia : Uluslararası Tıpçılar – Korona Virüsü Labaratuvarda üretildi…

Diğer büyük bir iddiaya göre ise ; Amerika Birleşik Devleti tarafından üretilerek Çin’e biyolojik silah olarak gönderildi. İddiası ise akılları zorlayan fakat olma olasılığı yüksek olan bir iddia.

Dünya üzerindeki Amerika ve Çin Ticaret savaşları son yıllarda büyük bir rekabete girmiş, Tehdit ve Uluslararası yaptırımlarla bütün dünyayı ilgilendiren bir boyut kazanmıştı.

Virüsün Labaratuvarda üretildiği iddia edilen Kaynak : https://www.statnews.com/2020/01/24/dna-sleuths-read-coronavirus-genome-tracing-origins-and-mutations/

Bir bulaşıcı hastalık uzmanı ve epidemiyolog. Wuhan, Çin merkezli yeni koronavirüsün patlak vermesini önlemek için yarışıyor, ancak genetik teknolojilerdeki patlamadan bu yana mümkün olan yedek alıyorlar: virüsün DNA’sına derin bir dalış 2019-Ncov.

Doğu Türkistan Bülteni / HABER AJANSI

Bir önceki yazımız olan Wuhan Belediye Başkanı; 1.5 milyon Çin'li Yurt dışına çıktı. Bunu itiraf etmem gerekiyor. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Ayrıca Kontrol Et

Uygur öğrenci Hong Kong Havalimanında Çin İstihbaratı Tarafından Sorgulandı ve Kaçırıldı


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mgwaktue/doguturkistanbulteni.net/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56
Güney Kore’de doktora eğitimi alan Uygur Türkü Abduveli, arkadaşını ziyaret etmek için Hong Kong’a gitti, …