Anasayfa / ABD-CIA / TİP Bölücüleri Abdulhak Lamolla ve İbrahim Mansur’un Çin İstihbarat bağlantısı.

TİP Bölücüleri Abdulhak Lamolla ve İbrahim Mansur’un Çin İstihbarat bağlantısı.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mgwaktue/doguturkistanbulteni.net/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Türkistan İslam Partisi Bölücüleri sapık ayrılıkçı Abdulhak Lamolla ve İbrahim Mansur‘unda sahiplendiği Ankara’da bir toplantı yapıldı. Bu Toplantının akabinde Türkistan İslam Partisi Bölücüleri Beyanat Yayınladı. Sürgün Hükümeti ile beraber olduklarını adeta haykırdılar. Sürgün Hükümeti O Gece ”Türkistan İslam Partisi Bizim Askerlerimizdir” açıklaması yaptı ve İşte O gecede Çin İstihbaratı’da oradaydı. Türkistan İslam Partisi yayınladığı BEYANAT ile toplantıyı savunarak doğruladı.

Türkistan İslam Partisi Bölücüleri sapık ayrılıkçı Abdulhak Lamolla ve İbrahim Mansur’un adının karıştığı bir toplantı yapıldı. Amerika’nın Beyaz Sarayında kurulan Doğu Türkistan Sürgün Hükümeti Türkiye’nin Başkenti Ankara’da ki yaptığı toplantıda ”Türkistan İslam Partisi Bizim Askerlerimizdir. Onları biz yönetiyoruz. Evvelden de askerlerimizdi” açıklaması yaptı. O taplantıda Çin istihbaratı da vardı.

Toplantıda sarfedilen bu sözlere bir çok yerden tepki geldiği gibi Türkistan İslam Partisi Türkçe Teşkilat Birimi de toplantıda CIA tarafından yazılan ve Muhammet Nurullah Çetin tarafından aktarılan bu metni yalanladı.

Türkistan İslam Partisi Bölücü Sapık Ayrılıkçıları Abdulhak Lamolla ve İbrahim Mansur tarafından hazırlanan Türkistan İslam Partisi Mühürününde kullanıldığı, bir Beyanat hazırlandı ve CIA‘in yazmış olduğu tam tamına bu sapık ayrılıkçılar tarafından onaylandı.

Abdulhak Lamolla ve İbrahim Mansur‘un onayladığı gecede Tam olarak Çin İstihbaratı’da vardı. Çin İstihbaratı yakınlığı ile bilinen Doğu Perinçek ve Çin İstihbaratı bir görevli gönderdi o geceye. O görevli Türkistan İslam Partisinin Çin İstihbaratı ile ilişkisini sağlayan Ahmet Kılbitmez’di. Ahmet Kılbitmez üzerinden sağlanan bu ilişki de Aktörlerden biri Doğu Türkistan Sürgün Hükümetinden Obul Tevekkül‘dür.

İbrahim’e yakınlığı ile bilinen Doğu Türkistan Sürgün Hükümetinde yer alan ekip ve bu ekipin karmakarışık sapık ilişkileri.

Doğu Türkistan Sürgün Hükümeti İTİRAF – ”Türkistan İslam Partisi Bizim Askerlerimiz”
Doğu Türkistan Sürgün Hükümetinin Türkistan İslam Partisi ile ilişkisini açıkladığı İTİRAF
Sürgün Hükümeti Ankara Toplantısından Kareler – Obul Tevekkül (Ortada) ve Muhammed Nurullah Çetin (Solda)

AHMET KILBİTMEZ ile ilgili Diğer haberler

ÇKP-Perinçek Ajanı Ahmet Kılbitmez. Doğu Türkistan sitelerinden Çin’e bilgi topluyor.

Doğu Türkistan Bülteni / HABER AJANSI

Bir önceki yazımız olan El Kaide Şura Üyesini Şeriat Mahkemesinden mi kaçırıyor ? başlıklı makalemizde Abdulhak Lamolla, beyanat ve El Kaide hakkında bilgiler verilmektedir.

Ayrıca Kontrol Et

Yılda 25 bin Uygur’un organı çalınıyor


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mgwaktue/doguturkistanbulteni.net/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56
Doğu Türkistan’da birçok insanlık suçu işleyen zalim Çin, Müslümanların organlarını çalıp organ ticaretinde kullanıyor. Çin’in …