Pazartesi , Mayıs 20 2024

Türkistan İslam Partisi Hain Emiri İbrahim Mansur TİP’in Bir Milyon Doları ile kaçtı

Doğu Türkistan İslam Hareketi diye de isimlendirilen, Türkistan İslam Partisi Hain emirine karşı cemaat içirisindeki ses kayıtları sosyal medyayı sarstı. Türkistan İslam Partisi Hain Emiri İbrahim Mansur Cemaatin 1 Milyon doları ile kaçtı. Dolarları yaşadığı İstanbul’da yiyen İbrahim Mansur’un yakalanması an meselesi.

Her ne kadar Amerika Türkistan İslam Partisini Terör Listesinden çıkarmış olsa bile. TİP Türkiye’de halen Terör listesinde. Aylar önce Suriye Şeriat Mahkemesinden kaçan İbrahim Mansur’un cemaati 950 bin dolar borçla bıraktığını yazmıştık. Bu ses kaydı bizim haberimizi de doğruladı.

Amerika İşbirlikçisi Hain Emir İbrahim Mansur TİP’in bir milyon dolarını alıp kaçtı. Cemaat içerisinde Münafık, Hain, Sapkın, Milliyetçi suçlamaları heryerde dolaşıyor. ( Videodaki ses kaydı Seyfullah Haci diye isimlendirilen Fotoğraftaki kişiye aittir.) Amerikan İşbirlikçiisi Mürtet Hain Abdulhak Lamolla’nın koruyarak Suriye Şeriat Mahkemesinden kaçan İbrahim Mansur Paraları İstanbul’da yiyiyor. Türkistan İslam Partisi diye isimlendirilen Mürtet örgüt İbrahim Mansur’un ihanetini perdelemek için Suriye’de ki Şeriat Mahkemesinden kaçırmıştı.

http://www.turkistannews.com/boluculler-turkistan-islam-partisini-950-bin-dolar-borcla-teslim-etti/

Ayrıca Kontrol Et

Sahtekar Doğu Türkistan Cumhurbaşkanı, cübbe giyinip Hocalığa soyundu Ölüm Fetvası verdi.

Düğün salonunda hediye sözü verip topladığı 40 kişiyle tek kişilik bir seçim yapan sahtekar Abdulvali …