Ev / Çin ve Dünya / Wuhan Belediye Başkanı; 1.5 milyon Çin’li Yurt dışına çıktı. Bunu itiraf etmem gerekiyor.

Wuhan Belediye Başkanı; 1.5 milyon Çin’li Yurt dışına çıktı. Bunu itiraf etmem gerekiyor.

Çin’in Wuhan şehrinde ortaya çıkan Ölümcül Korona virüsü şimdiye kadar 19 şehir ve 10’a yakın ülkeye dağıldı. Çin’li doktorun itirafı ile sadece Wuhan’da 90 binden fazla kişi öldü ve 25 milyon kişiye Ölümcül Korona virüsü bulaştı.

Wuhan Belediye Başkanı İtiraf etti.

Çin’li kadın doktoron itirafından sonra bir itirafta Wuhan Belediye Başkanından geldi.

Başkan; Şehrimizin nüsfusu 14 milyon, 25 Aralıktan bu güne kadar yaklaşık 5 milyon Wuhan’da ikamet eden kişi şehrimizi terketti. Bunun 3.5 Milyonu Çin’in başka eyaletlerine gitti. 1.5 milyon kişi ise ne yazık ki başka ülkelere çıkış yaptı. Bunu dünyaya itiraf etmem gerekiyor.

Wuhan Belediye Başkanının itirafı ile Dünyanın ne kadar büyük bir tehlike içerisinde olduğu açıklık kazandı. Dünya derhal Çin’i karantina altına almak zorundadır. Çin’den gelen birtek kişiye bile izin vermemeli. sadece kendi vatandaşlarını kabul ederlerse bile direk havalimanında Karantina altına almalıdır.

Ayrıca Çin’den gelen Ticaret malları, Gemiler, Tırlar, Kargolar gümrüklerden geçiş yapılmasına izin verilmemelidir. Unutulmamalıdır ki bu ticaret mallarını kargo ve gümrüklere gönderen kişiler Ölümcül Korona virüsünü taşıyor olabilir ve bu virüs ticaret mallarıyla ülkelere ulaşabilir.

Doğu Türkistan Bülteni / HABER AJANSI

Bir önceki yazımız olan Çin Türkiye'de Gaming İstanbul oyun fuarına katılıyor. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

hakkında mgwaktue

Ayrıca Kontrol Et

Türkistan İslam Partisi Şam Cihadına Hazırladığı Yeni Mücahitleri Bugün Acemi Birliğini Bitirdi ve Cepheye uğurlandı.

Suriye Cihadının ilk günlerinden bu günlere kadar Suriye’li Müslümanları yalnız bırakmayan ve küfre karşı Allah …