Anasayfa / Çin / Türkistan İslam Partisinin olmadığı bir Türkistan Cihadı, Hayalden öteye geçemez !!!

Türkistan İslam Partisinin olmadığı bir Türkistan Cihadı, Hayalden öteye geçemez !!!

Yıllardır, Türkistan İslam Partisi ne Terörist ve Çin ajanı diye hitap eden, ABD destekli Doğu Türkistan STK ları, ABD de ve Almanya’da kurulan Dünya Uygur Kurultayı, Beyaz Sarayda ilan edilen Doğu Türkistan Sürgün Hükümeti. Bugün Türkistan Cihadının Türkistan İslam Partisiz olamayacağını idrak etmiştir.

Bunu anlamaları için,  Doğu Türkistan’ın yerle bir olması gerekiyordu, Camilerin yıkılması milyonlarca Uygur Türkünün kamplara alınması,  tecavüz edilmesi ve kaybolması gerekiyordu. Bunlar oldu ve bu kuruluşlar yaptıkları hatayı ancak görebildi.

Şimdi hep bir ağızdan Türkistan İslam Partisi’nin terör listesinden çıkartılması gerektiğini, terörist olmadıklarını zulme uğramış Uygurların savunma hakkı olduğunu yarım yamalak söylemeye başladılar. Geç kaldınız beyler ! Geç kaldınız !

Bizlere terörist,  Çin ajanı dediniz.  Allaha şirk koşan Demokrasi dinine çağırdınız,  Uygur Türklerini Avrupa’ya Sivil Toplum Kuruluşlarınıza davet ettiniz. Bir kısmı sizlerin davetinize icabet etti. Hadi şimdi Türkistan Cihadı başladı desek her biri sizlerin yanınızda oturacak. Bir tekiniz bile Türkistan cihadına katılmayacaksınız. Bunu geç de olsa anladınız.

E şimdi size savaşacak bir askeri güç lazım demi ? Nerede bu askeri güç ? Hepiniz cihatçı kesildiniz başımıza. Var mı elinizde bir eğitimli asker ? Hazırlık yaptınız mı ?

Hemen hazıra konmak istediniz ve Hop İbrahim Mansur ile gizli görüşmeler. Plânlar hiç bir şey sonsuza kadar gizli kalmaz. Açığa çıktı beyler, açığa çıktı. Tabi sizin yardım dediğiniz şey yardım değil. Silahlı bir kanat olmadan olmayacağını idrak ettiniz. Eğitimli bir tek askeriniz bile yok. Uşağı olduğunuz ABD’nin sizin için savaşmayacağını da gördünüz. Hazıra konalım Türkistan İslam Partisini himayemiz altına alalım. Askerlerimiz olsun dediniz. Bunun için Doğu Türkistan Özgürlük hareketinden, Wakhan Koridoru projesine kadar kurdunuz.

 Sizlerin amacı ‘’Türkistan Cihadı’’nı başlatmak isteyenlere yardım etmek değil. Sizler Türkistan Cihadını yapmak isteyenleri emir altına almak istiyorsunuz. Yok öyle üç köfte yirmi beşe.

Sizler Demokrasi dinine iman etmiş Tağutlarsınız. Mücahitler, Tağut’a asker olmanın küfür olduğunu bilir. Sizlere asker olmak, sizlerden emir almak KÜFÜRDÜR ve sahibini ancak Cehenneme götürür.

Sözlerinde samimi olanlar, ancak maddi olarak Uygur Mücahitleri destekleyenlerdir. Uygur Mücahitleri emir altına almak isteyenlerin niyetleri ortadadır. Sizler Amerika’nın emir erlerisiniz.  Uygur Mücahitleri ABD emrine sokamazsınız. İbrahim Mansur gibi bir iki kişiyi tarafınıza çekmeniz yeterli olmaz.

Biliyoruz ki Darma duman olmuş Haricilerin, DAEŞ’in gücü bu işi başarmak için yeterli değil. Amerika’nın emri ile yıllarca Uygur Türkleri tek bir çatıda Türkistan İslam Partisinin altında toplanmaması ve Uygur Mücahitlerin güçlenmemesi için DAEŞ’e adam götürdünüz ve hala götürmektesiniz. Sürgün Hükümeti Bu gün Amerikan Konsolonsluğu’na DAEŞ’li Uygur esirler için görüşmelere gidiyor. Dünya Uygur Kurultayı Kraliçesi Rabia açıklama yapıyor DAEŞ’li esirlere sahip çıkalım diye. DAEŞ’e emir veren Amerika, esir tutan ABD’nin silahlı kanadı YPG/PKK. Kimi kimden istiyorsunuz beyler. Daha düne kadar Uygur Türklerini Gezi Parkında Türkiye’ye karşı ayaklanmaları için Gezi Parkına davet eden sizler değilmiydiniz. Bunu kendi resmi web sitenizden yapmıştınız.

Sizler Avrupa da Dernek,  Vakıf ve STK’larınızda klimanın karşısında hayatlarınızdan memnunsunuz. Cihada değil gelmek On Lira bile verirken ‘’bankadan göndermeyelim başımız belaya girer’’ diyenlersiniz.  Türkistan için canını vereceklermiş !!! Boş verin bu yalan sözleri, gerçeğe dönelim. Sizlere savaşacak, ABD emrine verecek satılmış askerler gerek.

TÜRKİSTAN CIHADININ, Yolu ancak samimiyetten geçer. Şunu sizler de çok iyi anladınız ki !  Türkistan Cihadı Türkistan İslam Partisi olmadan olmaz !!!

O halde şunu da iyi anlayın. Türkistan İslam Partisi Kafirlerden ve Tağutlardan emir almaz. O halde sizlere Türkistan Cihadı için düşen tek bir görev vardır. Maddi destek ! Bunun haricinde komutan olmak istiyorsanız iman edecek, cihat saflarına katılacak, askeri eğitim alıp, nöbet tutacak ve size verilen emri uygulayacaksınız.

Ya aktif olarak Türkistan Cihadına katılmak için bunu yapacaksınız ! Ya da iman edip maddi olarak destekleyecek, Allah’ın mücahitlere verdiği ecre bu şekilde ortak olacaksınız bunun başka bir yolu yoktur.

Bunun başka yolu olmadığını öğrenmek için bir 10 yıl daha beklemeyin. Türkistan İslam Partisi olmadan. Türkistan Cihadının olmayacağını öğrenmeniz size pahalıya patladı. Doğu Türkistan yerle bir oldu, camiler evler yıkıldı, milyonlar kamplarda öldürüldü, tecavüz ve işkence gördü. Siz ise, Türkistan Cihadı bu şekilde olmaz, bizim Türkistan İslam Partisi ne ihtiyacımız var dediniz.

Türkistan Cihadının Türkistan İslam Partisiz bir hayal olduğunu iyi anladınız beyler !!! Yıllardır hepiniz Uygur Mücahitleri emir altına almak için çalıştınız. İbrahim Mansur ve üç beş şaşırmışından başka kimse sizin peşinize düşmedi. Yıllarınızı bu uğurda harcadınız. Tağutların mücahitleri emir altına alamayacaklarını anlamanız için birkaç yıl daha harcarsanız !!! Kurtaracak ne Kamp kalır.

Röportaj : Ferganali Yakup

Doğu Türkistan Bülteni / HABER AJANSI

Bir önceki yazımız olan “Doğu Türkistan Kayıpları Arama Platformu” kuruldu başlıklı makalemizde China Stop, Doğu Türkistan ve Doğu Türkistan Kayıpları Arama Platformu hakkında bilgiler verilmektedir.

Ayrıca Kontrol Et

Çin’in İade Politikası: Yatırımı Al, Uygurları İade Et

Doğu Türkistan’daki planlı soykırım faaliyetlerine tüm tepkilere rağmen devam eden Çin yönetiminin sinsi bir oyunu …