Çin işgal ettiği Doğu Türkistan’da Uygurları Evlerinden Atıyor – Delil Video Haber

Çin işgal ettiği Doğu Türkistan’daki Uygur Türklerini açmış olduğu Soykırım Kamplarına aldı. Bu kamplarda Tecavüz etti, işkence yaptı, öldürdü, canlı organ bankası olarak organlarını dünyaya ”Helal Organ” olarak pazarladı. Çocuklarını çocuk kamplarına alarak bir çinli gibi yetiştirdi. Gençlerini çalışma adı altında Fabrikalara pazarladı. Uluslararası medyaya bu gençler düştü ve resmen işgücü olarak köle gibi satıldı. Uygur Türklerinin yaşlılarınıda rahat bırakmayan Çin yol işçisi olarak aç susuz bir lokma ekmekle çalıştırdı.

Uygur Türklerine Soykırım uygulayan Kızıl Çin milyonlarca Uygur Türkünü evlerinden zorla sürerek Çin’in iç kesimlerine götürdü. Dünyaya göstermelik olarak bıraktığı çok az uygur ailenin de kapısına dayandı ve evlerini boşaltmasını istiyor.

VİDEO’da ; Çin’li resmi Polisler ve sivil ÇKP memurları ev sahibi Uygur Türküne evi boşaltmasını söylüyor. Uygur Türkü’de kabul ederek evi boşaltacağını belirtiyor. ”Tamam ben Göçedicem ev boşaltıcam ama nereye gidecem ? Cebimde paramda yok ne yapacam aç susuz ? Yemek yemesem de olur fakat evimi nereye götürücem ?” diyor kapısına dayanan Çin’li memurlara.

Uygur Türklerinin Doğu Türkistan’daki yaşadıkları evlerinden Sürgün edildiğinin delili olan bu video haber ajansımıza ulaştı.

Ayrıca Kontrol Et

Çin Devlet Güvenliği Uygur Soykırımını Desteklemek için Videolar Hazırlıyor

Doğu Türkistan’ı İşgal Eden Komünist Çin 21. Yüzyıl Soykırım Kamplarına Uygur Türklerini Doldurmak ve Soykırımını …