Cumartesi , Temmuz 20 2024

Doğu Türkistan Sürgün Hükümeti Fetö ile görüştüğünü itiraf etti. PKK/YPG’ye terör örgütü demedi

1994 yılında Amerika’nın Beyaz Saray’da kurduğu. Doğu Türkistan Sürgün Hükümeti Cumhurbaşkanı Anwar Yusuf Turani Akit Tv de Katıldığı canlı yayında Proğramın moderatörü sayın Dağıstanlının sorduğu soruda PKK-YPG Terör örgütümüdür sorusunda PKK-YPG Terör örgütüdür demeden soruyu geçiştirdi.

Çin taraftarı modaratör sıkıştırdı, Anwar Yusuf Turani İtiraf etti…

Amerika ve İsrailden Destek alırız dedi.Amerika Pensilvanya da yaşayan Fetö Terör örgütü lideri Fetullah Gülen ve Fetö Terör örgütü üyeleriyle görüştüğünü ve onlardan yardım istediği açıklamasında bulundu.

Modaratör Çin Ağzı ile konuşuyor. Çin’i savunuyor

Videodan bir dikkat çeken durum ise Moderatörün asıl niyeti Çin’in Uygur Türklerine Baskı yapmadığı bu haberlerin yalan olduğu algısı yapmak için hareket ediyor ve Doğu Perinçek ağzı ile konuşuyor olması.

Çin Halk Cumhuriyeti İşgal ettiği Doğu Türkistan’da Uygur Türklerine yapmış olduğu vahşeti, dünya medyasından saklamak için her ülkeden yöneticiler ve Medya kanallarını satın alarak Uygur Türklerine yaptığı zulmü saklamaya çalışıyor. Üzülerek belirtirizki bu modaratör Çin’in zulmünü aklamak için taklalar atıyor.

Doğu Türkistan Bülteni / HABER AJANSI

Ayrıca Kontrol Et

Yılda 25 bin Uygur’un organı çalınıyor

Doğu Türkistan’da birçok insanlık suçu işleyen zalim Çin, Müslümanların organlarını çalıp organ ticaretinde kullanıyor. Çin’in …