Çin, Afrika’da Kıtalararası Hareket Ettirebileceği Askeri Şirket Kurma Hazırlığında

Çin Denizindeki gerginlik, ABD-Çin Anlaşmazlığı ve birbirlerini tehdit ve gerek havada, gerekse de denizde askeri düzeyde taciz. Çin-Japonya gerginliği ve tehditler belki ilerleyen günlerde yerini savaşa bırakacak. Taraflar tehdit, şantaj, yaptırımlar ve askeri yığınaklar yapmaya devam ededursun, Çin farklı arayışlar içinde Afrikalı fakir halkı paralı asker olarak yetiştirmeye başladı.

Çin gelecek zamanda Askeri eğitim ve düzen içinde yetiştirdiği Afrikalı halkı silahlandıracak. Çin, Blackwater ve Wagner gibi paralı askeri bir şirket kurup yapacağı katliamları özel şirketin üzerine atacak. Amerika ve Rusya Katliamlarını Özel askeri şirketler üzerinden yapmıştı. Blackwater’ın Irak’ta ve diğer ülkelerde yapmış olduğu katliamlar dünya basınında yer almıştı.

Çin olası gelecek zamanda çıkabilecek savaşlarda kıtalararası hareket ettirebileceği Paralı Askeri bir şirket kurma hazırlıklarına başladı. Gerek Amerika Gereksede Rusya Özel Askeri şirketlerini kurduğu ilk yıllarda kabul etmemiş, ilerleyen zamanlarda saklayamaz duruma geldiğinde kabul etmek zorunda kalmıştı. Çin’de Rusya ve Amerika ile aynı yolu izliyor.

Askeri Eğitimlerine Başladığı Afrikalı Halk’dan oluşan Paralı Askerler Çin’ce konuşuyor, Çince Eğitim almaya başladı. Çin Kendi Dilinde Yetiştirdiği Afrikalı Paralı askerleri ile gelecek zamanda dil problemleri de yaşamayacak.

EastTurkestan #DoğuTürkistan #China #ChinaNews #ÇinHaberleri #Genocide #Uygur #Uyghurs #UygurÖzerkBölgesi #UyghurAutonomousRegion #Afrika #ÇinYayılmacıPolitikası #ÇinParalıAskerleri #ChineseMercenaries #çinsavaşhazırlığı #chinawarpreparation #ABD #America #taiwan #Japan

Doğu Türkistan Bülteni Haber Aansı / HABER MERKEZİ

Ayrıca Kontrol Et

Uygur öğrenci Hong Kong Havalimanında Çin İstihbaratı Tarafından Sorgulandı ve Kaçırıldı

Güney Kore’de doktora eğitimi alan Uygur Türkü Abduveli, arkadaşını ziyaret etmek için Hong Kong’a gitti, …