Anasayfa / Çin / Çin’de Kimyasal Havuzda Organları Çalınan Yüzlerce Çocuk Cesetleri Bulundu

Çin’de Kimyasal Havuzda Organları Çalınan Yüzlerce Çocuk Cesetleri Bulundu


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mgwaktue/doguturkistanbulteni.net/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Çin’de bir sığınaktaki çocuk laboratuvarının kimyasal havuzunda yüzlerce çocuğun cesedinin bulunduğu öne sürüldü.

Son dönemde Çin’in açıkladığı resmi rakamlara göre, her yıl ülke genelinde 2 milyondan fazla çocuk kayboluyor. Araştırmacılar, bu çocukların Çin yönetiminin yasa dışı kurduğu laboratuvarlarda kobay olarak kullanıldığı yönünde iddialarda bulundu.

Çin’de bir sığınaktaki çocuk laboratuvarının kimyasal havuzunda yüzlerce çocuğun cesedinin bulunduğu öne sürüldü. Çinli araştırmacı gazeteci Jennifer Zeng, konuyu gündeme getirerek, terk edilen bir laboratuvardan görüntüleri paylaştı.

ORGANLARI ÇALINAN YÜZLERCE ÇOCUK CESEDİ BULUNDU!

Videoda, bir sığınaktaki çocuk laboratuvarı görüntülendi. Görüntülerde, yüzlerce organları çalınan çocuğun cesedi yer aldı. Ayrıca, sığınağın girişindeki şişelerde kötü kokulu ilaçların olduğu belirtildi. Daha sonra videoyu çeken Çinli adam telefonunu çıkararak 26 Aralık 2022 tarihini ve saat 11:26 gösterdi. Diğer yandan, Çin’deki organ mafyaları her sene binlerce çocuğu kaçırıyor.

Kaçırılan çocukların organları da Çinli zengin iş adamlarına ve diğer yabancı iş adamlarına sattığı biliniyor. Daha önce, Çin’in toplama kamplarındaki Uygur Türklerinin organlarını “helal” adı altında Araplara ve dünyaya pazarladığı ileri sürülmüştü.

Doğu Türkistan Bülteni Haber Aansı / HABER MERKEZİ

Bir önceki yazımız olan Çin Devlet Güvenliği Uygur Soykırımını Desteklemek için Videolar Hazırlıyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Ayrıca Kontrol Et

TÜRKİSTAN İSLAM DERNEĞİ : DÜNYANIN DOĞU TÜRKİSTAN’daki ÇİN SOYKIRIMINA KARŞI HİÇ BİR DELİLE İHTİYACI KALMAMIŞTIR.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mgwaktue/doguturkistanbulteni.net/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56
Çin’in İnsanlık Suçunu Haykırmak. Doğu Türkistan’daki Çin İşgalini durdurmak, ”Çin Nazi Kampları”nı Kapatmak ve Çin’den …