Çin’de Kimyasal Havuzda Organları Çalınan Yüzlerce Çocuk Cesetleri Bulundu

Çin’de bir sığınaktaki çocuk laboratuvarının kimyasal havuzunda yüzlerce çocuğun cesedinin bulunduğu öne sürüldü.

Son dönemde Çin’in açıkladığı resmi rakamlara göre, her yıl ülke genelinde 2 milyondan fazla çocuk kayboluyor. Araştırmacılar, bu çocukların Çin yönetiminin yasa dışı kurduğu laboratuvarlarda kobay olarak kullanıldığı yönünde iddialarda bulundu.

Çin’de bir sığınaktaki çocuk laboratuvarının kimyasal havuzunda yüzlerce çocuğun cesedinin bulunduğu öne sürüldü. Çinli araştırmacı gazeteci Jennifer Zeng, konuyu gündeme getirerek, terk edilen bir laboratuvardan görüntüleri paylaştı.

ORGANLARI ÇALINAN YÜZLERCE ÇOCUK CESEDİ BULUNDU!

Videoda, bir sığınaktaki çocuk laboratuvarı görüntülendi. Görüntülerde, yüzlerce organları çalınan çocuğun cesedi yer aldı. Ayrıca, sığınağın girişindeki şişelerde kötü kokulu ilaçların olduğu belirtildi. Daha sonra videoyu çeken Çinli adam telefonunu çıkararak 26 Aralık 2022 tarihini ve saat 11:26 gösterdi. Diğer yandan, Çin’deki organ mafyaları her sene binlerce çocuğu kaçırıyor.

Kaçırılan çocukların organları da Çinli zengin iş adamlarına ve diğer yabancı iş adamlarına sattığı biliniyor. Daha önce, Çin’in toplama kamplarındaki Uygur Türklerinin organlarını “helal” adı altında Araplara ve dünyaya pazarladığı ileri sürülmüştü.

Doğu Türkistan Bülteni Haber Aansı / HABER MERKEZİ

Ayrıca Kontrol Et

Uygur öğrenci Hong Kong Havalimanında Çin İstihbaratı Tarafından Sorgulandı ve Kaçırıldı

Güney Kore’de doktora eğitimi alan Uygur Türkü Abduveli, arkadaşını ziyaret etmek için Hong Kong’a gitti, …