Perşembe , Temmuz 18 2024

Sahtekar Doğu Türkistan Cumhurbaşkanı, cübbe giyinip Hocalığa soyundu Ölüm Fetvası verdi.

Düğün salonunda hediye sözü verip topladığı 40 kişiyle tek kişilik bir seçim yapan sahtekar Abdulvali Buğrahan kod ismini kullanan Aji Abuduvaili Doğu Türkistan Cumhurbaşkanlığını ilan etmiş ve bir çok siyasetçiyi dolandırmış, hatta onbinlerin katıldığı mitinglerde Cumhurbaşkanı olarak ilan edilmişti.

Abdulvali Buğrahan kod isimli sahtekar, cezaevinden çıktıktan sonra, Hocalığını ilan etti. İlk Fetvasında ” Hoca olmak şereftir, Hoca olup Amel etmeyenler en Büyük şerefsizdir” diyen sahtekar imam Uygurca ve Türkçe olarak yayınladığı fatvasında birde Ölüm Fetvası vermeyi de ihmal etmedi. ”Dinimize, milletimize ve vatanımıza ihanetin cezası en ağır ve affedilmez günahtır. Cezası sadece ölüm.” diyerek ölüm fetvası verdi.

Dine, Vatana ve Millete ihanetin cezası ölümdür diyen sahtekar imam, Dolandırarak ve borç usulü ile parasını aldığı Uygur Türklerini DAEŞ Terör Örgütü üyesi diyerek ihbar etmiş ve Çin’e iade edilmesinin önünü açmıştı. Bu ihbarları açığa çıktıktan sonra tutuklu Uygurların avukatları bu durumu kamuoyu ile paylaşmıştı.

DAEŞ diye ihbar ettiği Uygur Türklerinin avukatı sahtekarı anlatıyor.
SAHTEKAR İMAM, SAHTEKAR CUMHURBAŞKANI

Kaynak : https://www.facebook.com/abduvali.bugrahan/posts/pfbid024wo9NGCj2bEiPeJZHGKpvo48wxmZibTmkrRBwa8EGHH2nEdp1zefsePpE9SB2Mhjl

Kendisini Doğu Türkistan Cumhurbaşkanı olarak tanıtan Abdulvali Buğrahan Osman şarlatan çıktı!

Sahte Doğu Türkistan Cumhurbaşkanlığı Çetesi

Uygur Türklerine DAEŞ gözaltılarının ÇİN İstihbaratına Çalıştığı düşünülen Aji Abuduwaili olduğu açıklandı.

Ayrıca Kontrol Et

Meral Akşener’in Ermeni Olduğunu söyledi, Akşener açtığı davayı kaybetti.

Doğu Türkistan Camiasının ve STK’larının Medet umduğu adeta kurtarıcı gibi beklenti içerisine girdiği İyi Parti …