Çarşamba , Mayıs 15 2024

Fatih Erbakan, Doğu Perinçek bağlantılı kişi ile aynı karede

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Doğu Perinçek Ajanı Obul Tevekkül ile görüntülendi. Obul Tevekkül, Doğu Türkistan Sürgün Hükümeti’nin Ankara’da yaptığı toplantıda Perinçek ajanları ile bir araya gelip Terör Örgütü Propagandası yapmıştı.

Terör Örgütü Yöneticisi Olduklarını Söylediler

O Toplantıda Türkiye tarafından Terör Örgütü olarak kabul edilen Türkistan İslam Partisi’nin kendilerinin askerleri olduğunu, bizzat Afganistan ve Suriye Türkistan İslam Partisi komutanları ile bizzat görüştüklerini ilan etmiş ve haklarında hiç bir soruşturma açılmamıştı.

Fatih Erbakan ile Görüntülenen Obul Tevekkül – Terör Örgütü Yöneticisi olduğunu itiraf eden Muhammet Nurullah Çetin isimli şahıs ile beraber

Sözde Doğu Türkistan’ın Sesini Duyurmak için düzenlenen toplantıda Sahte Doğu Türkistan Cumhur Başkanı olduğu açığa çıkan Abdulveli Buğrahan Osman İsmini kullanan Aji ABuduvaili isimli şahısta toplantıya yine sahtekarlıkla damga vurmuş ve sahneye Doğu Türkistan Başbakanı olarak çıkartılmıştı.

Obul Tevekkül isimli şahsın Yeniden Refah Partisi Küçük Çekmece ilçe Teşkilatında Yönetim Kurulu üyesi olduğu ve toplantılara ve faliyetlere iştirak ettiği kendi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımları ile açığa çıktı.

Yeniden Refah Partisi’nin bu karanlık Terör bağlantılı Obul Tevekkül isimli şahıs ile ilişkisinin düzeyi Yönetim Kurulu Yöneticiliğine kadar uzanıyor. Aktif bir şekilde Yeniden Refah Partisi siyasal çalışmalarına katılan Obul Tevekkül, Fatih Erbakan ile görüntünelmesinin yanında Küçükçekmece’de sokaklarda aktif bir şekilde Yeniden Refah Partisi’ne üye çalışmaları yapıp seçim sloganları atmakla beraber hazırlıklar yapıyor. Obul Tevekkül’ün aynı zamanda Doğu Türkistan Camiasında gizli gizli Çin İstihbarat Ajanı Sabir Boğda ile görüştüğü iddiaları var.

Toplantıda Terör Örgütü Yöneticisi Olduklarını İtiraf Etmişlerdi – Haklarında işlem yapılmadı
Toplantıda Terör Örgütü Yöneticisi Olduklarını İtiraf Etmişlerdi – Haklarında işlem yapılmadı
Toplantıya Doğu Türkistan Cumhur Başkanı Olarak Katılan Sahtekar Dolandırıcı Abdulveli Buğrahan Osman
Fatiih Erbakan diğer siyasiler gibi, Dolandırıcı sözde Doğu Türkistan Cumhurbaşkanı ile de bir araya gelmişti…
Doğu Türkistan Sahte Cumhurbaşkanı Abdulveli Buğrahan Osman

Sabir Boğda Kimdir : https://www.doguturkistanbulteni.net/cin-istihbaratinin-paravan-kurulusu-uygur-is-adamlari-derneginin-turkiyedek-faaliyetleri/

Ayrıca Kontrol Et

Türkistan İslam Partisi Çetesinden ev baskınları ve Uygur Türklerine Meydan Dayağı

Terör Örgütü Türkistan İslam Partisi İstanbul yapılanması İstanbul’da Uygur Türklerinin evlerini basıp dövüyor, kaldırıyor ve …