RABİA KADİR; Dünya Uygur Kurultayı İçindeki Hainler ve Türkistan İslam Partisi Beraber Çalışıyor.

Uygur Ana olarak dünyada tanınan Uygur Aktivist ve Dünya Uygur Kurultayı’nın kurucu lideri Rabia Kadir bir ses kaydı ile Uygur Liderlerinin Çin ile olan bağlantısını itiraf etti… Rabia Kadir; Dünya Uygur Kurultayının içindeki Çin’e çalışan hainleri itiraf ettiği gibi. Doğu Türkistan Maarif Derneği, Doğu Türkistan Ulemalar Birliği ve Türkistan İslam partisinden atılan eski TİP lideri İbrahim Mansur ve Abdulhak’ı kast ederek bu üç oluşumun birbiri ile olan anlaşmalarını bir ses kaydı ile itiraf etti.

Bu üç oluşum o kadar ileri gitti ki Türkiye’de kendilerine itaat etmeyen Uygur Türklerini ihbar ederek yakalatıyor ve aylarca bazen yıllarca cezaevlerinde yatırabilicek oluşuma sahipler…

Rabia Kadir bundan birkaç yıl önce de bir videoda Dünya Uygur Kurultayının Amerikan İstihbaratı ile beraber çalıştığını ve Amerikan İstihbaratı olmadan hareket etmediklerini itiraf etmişti.

İŞTE O SES KAYDI VE İTİRAFLARI RABİA KADİR’İN AĞZINDAN DİNLEYELİM…

Rabia Kadir’in söz konusu itiraf ses kaydı ‘’Bunları açığa çıkartmasak olmuyor. 1. Erkin Alptekin 2.Dolqun İsa, 3.Erkin Ekrem, 4. Rishat Abbas ve Ailesi, 5.Luisa (Diye tanıyorsunuz bu da Amerikalı), 6.Dilshat Rishit, 7.Perhat Yorungqash, 8.Umer Qanat, 9.Nuri Turkel, 10.Erkin Tarim, 11.Roshen Abbas, 12.Ablikim Xoten  bunlar açık ve aşikar bir şekilde Çin’istihbaratına çalışıyor.

Dünya Uygur Kurultayı ve Maarif Derneği, Doğu Türkistan Ulemalar Birliği bunları birleştiren adam Rishat Abbas…  Doğu Türkistan Maarif Cemiyeti, Doğu Türkistan Ulemalar Birliği ve Türkistan İslam partisi (TİP’den atılan eski hain komutan İbrahim Mansur’u ve Abdulhak’ı işaret ediyor) bunların üçü beraber çalışıyor. Bu üçü kendi sözlerini dinlemeyen Uygur Türklerini Türkiye’de tutuklattırıp cezaevine attırdılar. Cezaevine attırılan Uygur Türkleri 1 yıl bazıları 6-7 ay cezaevinde kaldılar.

RABİA KADİR İTİRAF ; Dünya Uygur Kurultayı İçindeki Hainler ve Türkistan İslam Partisi Beraber Çalışıyor.

Benimle beraber çalışan 2 kişi daha var onların isimlerini söylesem aramız kötü olur. Onların isimlerini de açıklarsam bu işin altından çıkamam. Onların isimlerini açıklamamın biraz vakti var.

Rabia Kadir ses kaydında 6. Olarak bahsettiği Luisa hanım’ın aynı zamanda da Dünya Uygur Kurultayının Yönetim kurulunda bulunan Ömer Kanat’a da yardım ettiğini açıklıyor. Luisa Hanımın abisi Çin’i seviyor.

Bunlar toplam 12 adam. (Tabiyki bu 12 adamın’da adamları var). Bunların içinde Doğu Türkistan Müstaqılik Hareketi ( Doğu Türkistan Özgürlük Hareketi ) de var. Bunların satın alamadığı adamları Çin satın alıyor. Çin’in satın alamadığı adamları bunlar satın alıyor. Satın alınan bunların etrafında 70-80, 100’e yakın adam var. Rabia Kadir sözlerinin sonunda kendisinin sadece iki adamının olduğunu belirterek aciziyetini dile getiriyor…

RABİA KADİR İTİRAF : Dunya Uygur Kurultayı itiraf etti Amerikan İstihbaratı ile Çalışıyoruz

DOĞU TÜRKİSTAN BÜLTENİ HABER AJANSI

Ayrıca Kontrol Et

Türkistan İslam Partisi’nden İstanbul’da Uygurlara Tuzak …

Türkistan İslam Partisi Gasp ve Soygun Çetesi İstanbul’da Terör Estirmeye devam ediyor. Zengin Uygur Türklerini …