Anasayfa / ABD-CIA / Türkistan İslam Partisi ABD’ye teşekür ve itaatlerini bildiren Beyanat yayınladı

Türkistan İslam Partisi ABD’ye teşekür ve itaatlerini bildiren Beyanat yayınladı

ABD Dış işleri Bakanı Mike Pompeo’nun açıklamasıyla Amerikanın Terör Listesinden çıkartıldığı ilan edilen Türkistan İslam Partisi’nin bu ilan ile Büyük Şeytan Tecavüzcü, Allah’a ve Rasulüne savaş açmış ABD’nin Türkistan İslam Partisinin yakınlığı ay gibi ortaya çıkmasının akabinde TİP Sapık Emirleri Şam Şubesi üzerinden Amerika’ya Teşekkür eden Resmi Bir beyanat yayınlayarak ABD’ye olan itaatini bildirdi.

Tecavüzcü sapkın ABD diyen Türkistan İslam Partisinden, ABD’ye teşekkür eden sapkın Türkistan İslam Partisine.

Amerika ve TİP‘in bilinen yakınlığı 18 sene öncesi CIA Tarafından kurulan Dünya Uygur Kurultayı Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kanat ve TİP Emiri Hasan Mahsum arasındaki görüşme ile aşikar olmuştu. Amerika ve Afganistan dağlarındaki Türkistan İslam Partisi 18 senedir bir telefon kadar yakınlığı bulunmaktadır.

Türkistan İslam Partisi Bölücüleri Amerikan İşbirlikçileri Abdulhak Lamolla ve yaveri İbrahim Mansur, Türkistan İslam Partisinin Amerikan Tağutuna sadakatla bağlı ”Tağut’unAskerileri” olduğunu yayınladığı Resmi Bayanat ile ilan ederek Teşekürlerini Bildirdi.

TİP eski videosunda da göreceğiniz gibi Amerika‘ya Tecavüzcü ve Sapkın diye hitap eden TİP Medya Merkezi emiri Abdullah Mansur‘u Afganistan’da tuzağa düşüren ve Amerika’nın eline esir veren TİP Bölücü Emirleri Abdulhak Lamolla ve İbrahim Mansur’un Amerika ile anlaşma yaptı ve düştükleri sondurum.

Abdullah Mansur’un ABD’ye esir düşmesi hakkında Suriye Şeriat Mahkemesi Kurulması için talep edilmesine rağmen TİP Bölücüleri Allah’ın dini islama karşı şeriat mahkemesinin kurulmasına karşı mücadele etmiş ve Mahkemeden kaçmışlardı.

Dünya’da Amerika’ya tek teşekür eden ve kendilerine Mücahit diyen Allah yolunda cihad ettiğini iddia eden TİP’den başka SAPIK bir örgüt bulunmamaktadır !!!

TÜRKİSTAN İSLAM PARTİSİ’NDEN AMERİKA’YA TEŞEKKÜR BEYANATI
CIA Tarafından Kurulan DUK Yönetim Kurulu Başkanı İle TİP Lideri Hasan Mahsum Telefon Görüşmesi. Amerika-Afganistan arasındaki Telefon Trafiği
DUK Kurucu Başkanı Rabi Kadir’in ABD İstihbaratı ile Çalıştığının itirafı.
RABİA KADİR; Dünya Uygur Kurultayı İçindeki Hainler ve Türkistan İslam Partisi Beraber Çalışıyor Açıklaması

Doğu Türkistan Bülteni / HABER AJANSI

Bir önceki yazımız olan MHP Genel Merkezini mekan edinen Abdulveli Buğrahan isimli Çin Ajanı Devlet Bahçeli ile görüntülendi başlıklı makalemizde Abdulveli Bugrahan, Aji Abuduwaili ve Çin Ajanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Ayrıca Kontrol Et

Japonya, Çin’e ‘Doğu Türkistan’ yaptırımı uyguladı

Japonya merkezli 2 hazır giyim devi, Çin’in Doğu Türkistan Bölgesi’ndeki işçilerin zorla çalıştırıldıkları nedeniyle bölgeden …