Perşembe , Temmuz 18 2024

Dünya Uygur Kurultayı, Amerika’ya Yalakalık Marşı – Amerika 2006

Rabia Kadir’den Amerika’ya Yalakalık Marşı – Amerika 2006‘’Silahlı Terör Örgütü FETÖ’cü Dünya Uygur Kurultayı’’ Başkanı Uygur Ajan Rabia Kadir’in 2006 yılında Amerika’ya yalakalıkta sınır tanımayan ‘’Rabia Kadir – Amerikan Marşı’’ Irak savaşı döneminde Amerikan Kongresinde okunmuştu. Irak’ savaşında öldürülen yüz binlece müslümanı terörist olarak nitelendiren marşta. Rabia Kadir ve Dünya uygur kurultayı ”Yer ile yeksan kıl Amerika” diyerek, Amerika’ya ırak’ı yerle bir etmesi için de seslenmiş oldu bu marşla.

Bilindiği gibi Irak’da Amerikanın çıkartmış olduğu savaş halen sürüyor, milyonlarca müslüman Irak savaşında şehit oldu ve hala şehit olmaya devam ediyor. Irak savaşına İran ve çeşitli ülkelerden gelen şia lar müslüman kadın ve çocuklarına zulüm ve tecavüz etmeye devam ediyor.Irak’lı Nur bacının Ebu Gureyb hapishanesinden yazdığı mektup arş-ı ala’yı titretti de bir FETÖ’cü Silahlı Terör Örgütü Dünya uygur Kurultayı’nın kalplerini titretemedi.

Kayseri UYGUR lojmanlarında ”FETÖ ve Silahlı terör Örgütü Dünya Uygur Kurultayı” hakimiyeti altındaki Uygur Türkleri sizler hala bunlardan Müslümanları desteklemesini mi bekliyorsunuz ? Bunlar ancak Amerika’nın çıkarları doğrultusunda hareket ettirir. Amerikanın ol dediği yerde sizin olmanızı isterler.ABD Başkanı George W. Bush, Irak Savaşı nedeniyle Amerikalılar tarafından yoğun şekilde eleştirilirken, ABD Kongre binasında yapılan Uygur Türkleri gecesinde Türkçe olarak seslendirilen bir marşta ABD’nin Irak’ta ki müslümanlarla savaştığı dönemde, ABD politikasına yönelik övgüler Rabia Kadir’in ve ‘’Silahlı Terör örgütü Dünya Uygur Kurultayı’’nın iki yüzlü münafık yüzünü Uygur Türklerinin görmesi için tek başına yeterlidir.Uygur asıllı sanatçı tarafından saz eşliğinde söylenen marşta Amerika’nın  Irak’lı müslümanlara bu saldırıları Türkçe olarak “Vur vur vur, vur Amerika… Komünizmi, terörizmi yerle yeksan kıl Amerika” sözleriyle övüldü.

ABD Kongresi Dış İlişkiler Komisyonu Başkan Yardımcısı Tom Lantos’un da katıldığı toplantıda, Çin yönetimi altındaki Uygur Türklerinin özgürlük mücadelesi anlatıldı. Çin’de uzun süren hapis hayatından sonra ABD’ye gelerek mücadelesini sürdüren Uygur işkadını Rabia Kadir, özgürlüğe kavuşması için mücadele veren ABD’li yetkililere teşekkür etti.WASHINGTON – Bush yönetimine Irak savaşı döneminde (2006) dünya çapında pek rastlanmayan destek, Çin zulmü altında inleyen Doğu Türkistanlı Uygur Türkleri’nin sözde temsilcilerinden ‘’Silahlı Terör Örgütü Dünya Uygur Kurultayı’’n dan geldi. ABD Kongresi’ndeki Uygur gecesinde, sazla okunan bir ‘marş’la, ABD’nin Irak’lı müslümanlara saldırıp kanlarını oluk oluk akıttığı dönemde övgü yağdırdı.

Yine 2006’da ‘’RABİA KADİR VE FETÖ BENZERLİKLERİ’’ basına yansımaya başlamıştıRabia Kadir fakir bir ayakkabıcı ailesinden geliyordu. Sonra birden Fethullah Gülen misali Uygur bölgesinin en zengin iş kadını oluverdi.1999 yılında ayrılıkçı hareketle ilişkisinden dolayı tutuklandı.Eski ABD Dışişleri Bakanı Kondoliza Rays, 2005 yılında yaptığı Çin ziyareti sırasında Rabia Kadir’i 6 yıldır tutuklu bulunduğu hapishaneden çıkararak Amerika’ya götürdü.Rabia Kadir, bu tarihten sonra Fethullah Gülen misali zenginlikler içinde Amerika’da yaşamaya başladı.

RABİA KADİR – AMERİKAN MARŞI

Adaletsiz bu dünyada , Yeni bir düzen kur Amerika , Kur kur kur, kur AmerikaZalimleri cezalandır , Terörizmi , komünizmi , Yer ile yeksan kıl AmerikaVur vur vur, vur Amerika , Acizlere zulüm eden , Şeytanları sür AmerikaÖzgürlük için, hürriyet için , Vur vur vur, vur Amerika

Fetö’cü Silahlı Terör Örgütü Dünya Uygur Kurultayı”‘’RABİA KADİR – AMERİKAN MARŞI’’NA BASININ VERDİĞİ TEPKİVATAN Bush, halkından bulamadığı desteği Uygur Türklerinin marşında buldu’Vur Amerika vur; yeni bir düzen kur’

MİLLİYET : Amerikalılar bile onları böylesine metheden ve yüreklendiren marşı yazamamışlardı o zamana dek. Uygur Kongresi üyeleri kendilerine verilen payeleri ve yeşil dolarları hak etmek için işte böylesi çabalara girişiyorlardı.

RADİKAL : Uygur Türkleri ABD’ye duacı. Bush yönetimine son dönemde dünya çapında pek rastlanmayan destek, Çin zulmü altında inleyen Doğu Türkistanlı Uygur Türkleri’nden geldi. ABD Kongresi’ndeki Uygur gecesinde…ABD yönetimi, son olarak yabancılara bilgi verdiği için 1999’dan beri hapiste olan Uygur işkadını Rabia Kader’i, Pekin’in elinden kurtarmıştı.

YAHOO  : Amerikalılar bile kendilerini böylesine metheden bir marş yazamamışlardı. Uygur Kongresi üyeleri, dolarları hak etmeye işte böyle çabalıyorlardı.

KÖTÜ SÖZLÜK : Amerikan ajanı rabia kadir’in yalanlarına inanıp amerika’nın çin’e demokrasi götürmesini beklemekten başka bi çare yok artık islamcılar için.

EKŞİ SÖZLÜK : işte bu da sözleri; çin’e düşen amerika’ya sarılır misali

GOOGLE GROUP : Yalakalıkta, işbirlikçilikte sınır tanımayanlar..

WOWTURKEY : Uygur anasının da USA’da konuşlanmış olması ayrıca manidar değil mi sizde ? Bunun açık bir USA komplosu olduğunu düşünüyorum, olan masum uygur halkına oldu.

http://dunyauygurkurultayi38.blogspot.com/2017/01/rabia-kadirden-amerikaya-yalakalk-mars.html

Ayrıca Kontrol Et

ABD Demokrasi Vakfı NED’in Fonladığı Türkistan İslam Partisi ve Doğu Türkistan STK ları

Amerika Birleşik Devletleri’nden National Endowment for Democracy NED Vakfı Doğu Türkistan STK’larına 9 Milyon Dolara …