Cumartesi , Temmuz 20 2024

TİP Bölücüleri, Sahipsiz kalan uygurların yahudilerin yardımına ihtiyaci vardır

Türkistan İslam Partisi Bölücüleri İbrahim Mansur ve Abdulhak Lamolla’nın TİP özel mühürü ile yayınladığı Beyanat ile doğruladığı Amerika’da kurulan Doğu Türkistan Sürgün Hükümeti sosyal medya hesabından yayınladığı bir paylaşımla Uygur Türklerinin Yahudilerin yardımına ihtiyaç duyduğunu belirtti.

Doğu Türkistan Sürgün Hükümeti Açıklamasında ”Sahipsiz kalan uygurların yahudilerin yardımına ihtiyaci vardır. Son 100 yılda Soykırıma uğramiş yahudiler ve Uygurlardır bu iki millet bir birine destek olmalıdır.” diyerek İsrail Bayrağı ve Doğu Türkistan Bayrağını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Amerika’nın Beyaz Saray’ında 1994 yılında CIA tarafından kurulan Doğu Türkistan Sürgün Hükümeti Amerika’nın müslümanların ilk kıblesi Kudüs’ü Yahudilere vermesini görmezden geldi.

Dünyanın başına bela olmuş elleri milyonlarca müslümanın kanları ile boyanmış Allah’a ve Rasulü s.a.v’e savaş açmış büyük şeytan Amerika’nın ve Yahudilerin ve İsrail’in müslümanlara destek vereceğini ve Doğu Türkistan’lı Uygur Türklerinin onların yardımına muhtac olduğunu belirten Yahudi uşakları Aynı zamanda Ankara‘da yapmış oldukları toplantıda; ”Türkistan İslam Partisi Bizim askerlerimiz biz onlarla görüşüyoruz, aramızda bir sorun yok, komutanlarının ses kayıtları elimizde var” açıklaması yapmış ve Türkistan İslam Partisi Bölücüleri yayınlamış oldukları beyanat ile de Doğu Türkistan Sürgün Hükümetinin sözlerini doğrulamıştı.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3380691215308266&set=a.2175054445871955&type=3&theater
Doğu Türkistan Sürgün Hükümeti açıklamalarını doğrulayan TİP Bölücülerinin yayınladığı Beyanat
Türkistan İslam Partisi Bölücüleri Abdulhak Lamolla

Doğu Türkistan Bülteni / HABER AJANSI

Ayrıca Kontrol Et

Yılda 25 bin Uygur’un organı çalınıyor

Doğu Türkistan’da birçok insanlık suçu işleyen zalim Çin, Müslümanların organlarını çalıp organ ticaretinde kullanıyor. Çin’in …