Cumartesi , Temmuz 20 2024

Türkistan İslam Derneği: Tehdit Altındayız, Ölümle ve Çocuklarımızla Tehdit Ediliyoruz

Türkistan İslam Derneği olarak Uygur Türkleri içerisindeki Amerika ve Çin İstihbaratı ile olan kirli ilişkilere şahit olduk. Gazeteci kimliğimizle yapmış olduğumuz röportajlar ve yayınlarımızda Çin ve Amerikan İstihbaratının deşifre ettik.

Üzülerek belirtirizki Amerikan İstihbaratı, Doğu Türkistan mücadelesinin içine nüfuz etmiş. Çin İstihbaratı Doğu Türkistan STK’ların toplantılarına katılır vaziyete gelmiş. Boy boy fotoğraf paylaşmaktan da çekinmiyorlar.

Bundan daha çok üzüldüğümüz konu ise Türkistan İslam Partisi‘nin yönetimine kadar sızmışlar. Amerika’dan gelen heyet açık açık ”Türkistan İslam Partisi Bizim Askerlerimizdir” diye bilecek kadarda pişkindir.

Bundan acı olanı ise Türkistan İslam Partisi ne yazık ki yayınlamış olduğu resmi Beyanatları ile CIA Ajanlarının yapmış olduğu konuşmaları doğruluyor. Bizi en çok şaşırtan olay ise Türkistan İslam Partisi’nin yönetim kadrosunun Beyanat ile doğruladığı o gecede Çin İstihbarat Ajanının toplantıya katılmasıdır.

Uygur Türkleri arasında ve Türkistan İslam Partisi içerisinde yaşanan CIA ve Çin istihbarat ilişkisini deşifre ettiğimiz için ”TEHDİT ALTINDAYIZ”. Türkistan İslam Derneğimizin yönetim kadrosundan atılan ve bu kirli ilişkilerini çözdüğümüz insanlar ne yazık ki bizlerin evlerimize kadar biliyorlar ve Türkistan İslam Derneği Başkanımız‘ın ikametine kadar bilgi sahibidirler.

Dernek Başkanımıza ve ailesine gelecek zararın baş sorumluları bizleri tehdit eden aşağıdaki kişilerdir. Konu Hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına Başvuru Yapılmıştır.

BİZLERE BİRŞEY OLURSA SORUMLULAR : 1 – Nur Muhammed ABAD (TC:19119156474) 2 – Muhammed SALİH (TC:21665831518) 3 – Erkin EZİZİ (Dünya Mazlumları ve Muhacirleri Derneği Kurucusu)

Türkistan İslam Partisi‘nin bu kirli ilişkisini gören ve Uygur Türklerini uyaran bazı Uygur Türkleri yaşadıkları İstanbul’da kaybolduğu haberleri bizlere ulaşıyor. İstanbul’da Birçok Uygur Türkü Kaybediliyor ve sahipsiz kimsesiz olduklarından ve gerek CIA gereksede Çin İstihbaratı ile ilişkili bu kişilerden korktuklarından Uygur Türkleri ne yazık ki hiçbir şey yapamıyorlar, savunmasız ve çaresizler.

Amerika ve Çin Uygur Türklerini kendi aralarındaki Ticaret Savaşlarında koz olarak kullanmakta. Afganistan’ın Wakhan Koridoruna götürülmeye çalışılan Uygur Türkleri 30-60 km’lik bu Koridorda Pazarlık Masasının ortasına DAEŞ ile beraber bırakılmak istenmektedir.

Amerika ve Türkistan İslam Partisi Bölücüleri arasında yapılan anlaşma ile Doğu Türkistan topraklarındaki yeraltı kaynakları 50 yıllığına Amerika’ya verilecektir.

İstanbul’da Uygur Türkleri kaçırılmaktadır. Sefaköy’deki Uygur Türklerinin işlettiği Emin Lokantası ( Emin Tamakhanesi) ve Şehit Murat Kalyoncu Parkına dostane gibi çağırılan Uygur Türkleri kaçırılarak ortadan kaybedilmektedir. Uygur Türkleri sahipsiz ve kimsesiz olduklarından kayıplarının peşine düşemediği gibi korkularından ses dahi çıkaramamaktadırlar. Uygur Türklerinin Kaçırılma İşlerinin Sefaköy’deki Uygurların açmış olduğu Emin Lokantası’ndan organize edildiğini düşünmekteyiz. Uygur Türkleri Bu Lokantadan ve işletmecilerinden uzak durmalıdır. Kayıplarının arkasından bunları aramalıdır.

Aldığımız haber kaynağına göre davet ettikleri bu tenha yerlerde zorla otomobile bindirilen Uygur Türkleri Aksaray’a götürülmekte ve yolda elektronik meteryalleri üzerinden alındıktan sonra İstanbul Aksaray’da 2. bir arabaya konulup bilinmeyen akibiyete götürülmektedir. Bu Çete hedef şaşırtmak için Özbekleri bu işler için kullanmaktadır. Bu Özbekler ve Bu Çetenin Tahircan Cemaati ile yakınlığı bulunmaktadır. Özbekleri Abbas ismini kullanan Uygur Şahsın yönlendirdiği ve Devlet Bağlantısını bu şahsın sağladığı aldığımız istihbaratlar arasındadır.

İbrahim Mansur’un devlet bağlantısıda Abbas isimli Uygur Şahıs tarafından yürütülmektedir. (Abbas isimli şahıs Zeytinburnu’nda Fidye için kaçırılmış ve Zeytinburnu İlçe Emniyet Müdürlüğünde ifadesi bulunan aşikar bir şahıstır. Abbas isimli şahsa yardım edenler ise Abdurrahman Gazi, Abdulgaffar ve Mevlevi isimli şahıslardır.)

Türkistan İslam Derneği Başkanımız ise bu sözkonusu Emin Lokantasına, Şehit Murat Kalyoncu Parkına ve Zeytinburnu Sahile Abbas, Abdurrahman Gazi, Mevlevi, Abdulgaffar ve Erkin Ezizi tarafından davet edilmiştir. Dernek Başkanımız Aşikar bir yere AVM’ye gelebileceğini söyleyerek reddetmiştir.

Rabia Kadir tarafından yayınlanan ses kaydına göre bu çete Devletin içine sızmış ve ses çıkaran Uygur Türklerini DAEŞ ve Terör adı altında hapse atılarak susturulmaktadır.

Uygur Aktivist Rabia Kadir’in itiraflarına göre bu çete Türkistan İslam Partisi, Doğu Türkistan Maarif Derneği, Doğu Türkistan Alimleri Birliği ve Doğu Türkistan Ulemaları Derneği ile de beraberdir. (Rabia Kadir İtiraf Ses Kaydını paylaşıyoruz)

Türkistan İslam Derneği Başkanlığı

Türkistan İslam Partisi Bizim Askerlerimizdir Diyen ve ABD’den gelerek Ankara’da toplantı yapan Heyet.
Aynı Heyet TİP’in kendi askerileri olduğu konusunda ısrarcı ve TİP Beyanat ile bunlar doğruladı.
Türkistan İslam Partisi Bizim Askerlerimizdir diyen Muhammed Nurullah Çetin (Sol başta)
Doğu Perinçek’in yanındaki Ok ile işaretli şahısa dikkat. TİP’in savunduğu gecede
Doğu Perinçek
Uygur Aktivist Rabia Kadir’in İtirafları

Kaynak : https://www.china-stop.com/

Ayrıca Kontrol Et

Fatih Erbakan, Doğu Perinçek bağlantılı kişi ile aynı karede

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Doğu Perinçek Ajanı Obul Tevekkül ile görüntülendi. Obul …