Çakma Mafya Lideri Sedat Peker’in yalanlarına reddiye

Sedat Peker paylaşımlarında Uygur Türklerine uygulanan Çin zulmü ve Türki devletler üzerineydi. “Para için kandaşlarımız olan Uygur Türklerini sattık dediğim için bazıları bana tepki göstermiş”. Çin zulmüne karşı mücadele eden Rabia Kadir’den de söz eden Peker, “Rabia Ana’ya CIA ajanı dediler. Oysa ki Türk Dünyası’nın son 30 yılda yetiştirdiği en büyük mücadele insanıydı” ifadelerini kullandı.

Doğu Türkistan Bülteni Haber Ajansı Olarak Çakma Mafya Lideri Sedat Peker’e cevaben diyoruz ki !!! Sedat’cığım yurt dışına kaçtın CIA’den güvence aldın atıp tutuyorsun ve CIA/FETÖ ağzı ile konuşuyorsun. Bilmediğin konularda konuşma bari. Anlaşılan senin eline konuşman gerekenleri getiriyorlar sende sosyal medyadan açı yon ağzını atıp tutuyorsun. Kardeşim bari gelen metinleri kontrol et, gerçekliği var mı ? yok mu ? diye bir araştır be adam.

Gündeme gelmek ve gündemden düşmemek için sallayınca bizlere de mecburen cevap hakkı doğuyor. Çakma Milliyetçi şimdiye kadar Uygur Türklerine zerre faydan olmadı. İnsanların milli duygularını sömürmek için alma ağzına Uygurları. Şimdiye kadar kaç eylemlerine gittin ? Uygur Türklerinin milyonlarcası Çin’de Soykırım Kamplarında Öldürülüp, tecavüz edilirken canlı organ bankası olarak, organları ”Helal Organ” olarak satılırken hiç bir açıklama yaptığına şahit de olmadık.

Rabia Kadir’in CIA ajanı olmadığı konusunda açıklamana delil olarak da buraya Rabia Kadir’in kendi ağzından Amerikan İstihbaratı ile çalıştığını söylediği videoyu bırakıyoruz ”İyi Seyirler”. Konuşmanın Yeminli tercüman onaylı metnini de yayınlıyorum. Okumadan atıp tutma. Aşağıya Rabia Kadir’in Uygur Türklerini ”Gezi Parkı Olayları” na davet ettiği haberi de bırakıyorum okuyup delillerine bakarsan biraz bilgin olur ”Hani Milliyetçisin ya” İlgilenirsin belki.

İLGİLİ HABERLER :

Dünya Uygur Kurultayı Gezi Parkı na Uygur Türklerini davet etti

RABİA KADİR Hürriyet Gazetesi Röportajında Uygur Türklerini Çin ile beraber masaya oturup anlaşmaya davet etti.

Ayrıca Kontrol Et

Fatih Erbakan, Doğu Perinçek bağlantılı kişi ile aynı karede

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Doğu Perinçek Ajanı Obul Tevekkül ile görüntülendi. Obul …