Cumartesi , Temmuz 20 2024

Canlı Organ Bankası Çin Nazi Kampları; 2 günde Organınız Hazır…

Çin Nazi Kamplarında Mahkumlardan Zorla Alınan Organ Raporu: Çin’deki 7400 doktor mahkumlardan organ aldı. Tespit edilmemesi için de cesetleri yakıldı.

Çin’deki en az 7.402 sağlık çalışanı, izinsiz olarak vicdan mahkumlarından organ toplama işine katılabilir. Bu doktorların adlarının bir listesi WIPFG olarak kısaltılmış olan Falun Gong Zulmünü Araştırma Dünya Örgütü tarafından yakın zamanda yayınlandı.

Geçen yıl, bu örgütün çalışanları telefonla isimsiz olarak tüm Çin eyaletlerinde binden fazla nakil doktoruyla görüştü. Anket, birçok hastanede, Falun Gong manevi ve şifa pratiğini uygulayan insanlardan organ siparişi vermenin ve sipariş vermenin hala mümkün olduğunu gösterdi.

İnsan hakları aktivistlerine göre, süreç şu şekilde

Yetkililere sakıncalı olan manevi mahkumiyet nedeniyle tutuklanan herhangi bir kişi; Çin Nazi Kamplarında öncelikle kan ve doku testleri alınıyor ; zorla potansiyel bağışçı listelerine dahil ediliyor. Ayrıca, bu listelerde, talep edildiğinde gerekli organ seçilebiliyor. Ameliyat günü Kızıl Çin’e Organ için para veren müşterinin isteği üzerine belirleniyor. Organ nakli sonrası kurbanın cesedi, Organlarının alındığının belli olmaması için yakılıyor…

[Wang Zhiyuan, WOIPFG temsilcisi]: ÇİN NAZİ KAMPLARI CANLI ORGAN BANKASIDIR ;

“ABD’de, böbrek nakli için bekleme süresi 3-5 yıl. Anakara Çin’de, bu sadece bir ila iki haftadır. Bazen bir ya da iki gün bile. Çok sayıda kaynağa göre, böyle bir hızlı ve bu çeşitlilik ancak canlı bir organ bankasına sahip oldukları gerçeğiyle açıklanabilir. ”

1999 yılına kadar Çin’de çok az sayıda organ nakli gerçekleştirildi. Bununla birlikte, 1999’dan sonra, Çinli yetkililer milyonlarca dolarlık bir Falun Gong uygulayıcısı grubuna karşı baskı uyguladıklarında, nakil sayısı bin kat arttı. Şimdi, WOIPFG’ye göre, bu tür işlemler Çin’deki 865 hastane tarafından gerçekleştiriliyor.

PRC’nin eski başkanı Jiang Zemin, insanlar üzerindeki ideolojik kontrolü kaybetme korkusuyla Falun Gong zulmüne başladı. O zaman, taraftarların sayısı 100 milyondu ve iktidardaki Komünist Parti’nin üye sayısını aştı.

İnsan hakları aktivistleri, Jiang Zemin’in Falun Gong uygulayıcılarını ücretsiz bir organ bankası olarak kullanmalarına izin verdiğini de belirtti. Bu aynı zamanda geçen yıl yapılan ses kayıtları ile de doğrulandı.

[Wang Zhiyuan, WOIPFG temsilcisi]:

“Jiang Zemin, doğrudan Falun Gong uygulayıcılarına istemsiz organ bağışçısı olarak kullanılmasını emretti. Bu bize Çin Ordusu Lojistik Ana Müdürlüğü tıbbi bölümünün eski başkanı Bai Shuzhong tarafından söylendi. Onunla görüşmemiz sırasında Bai, Başkan Jiang’ın nakli için Falun Gong uygulayıcılarının organlarını kullanma talimatlarını verdiğini söyledi. Organlara olan talep çok büyüktü, bu yüzden birçok operasyon gerçekleştirdiler. ”

Doğu Türkistan Bülteni / HABER AJANSI

Ayrıca Kontrol Et

Çin Devlet Güvenliği Uygur Soykırımını Desteklemek için Videolar Hazırlıyor

Doğu Türkistan’ı İşgal Eden Komünist Çin 21. Yüzyıl Soykırım Kamplarına Uygur Türklerini Doldurmak ve Soykırımını …