Cumartesi , Haziran 15 2024

CIA/TİP 2021 Küresel Cihad Oyunu Wakhan Koridoru’nda Başlıyor…

CIA/TİP Küresel Cihad Oyunu Türkistan İslam Partisi’nin Amerika tarafından Terör Listesinden Çıkartılması ile Başlıyor. ”CIA/TİP Küresel Cihad Oyunu” DAEŞ ve Türkistan İslam Partisi ile Afganistan’ın 30-60 km lik Wakhan Koridoru / Fergana Vadisi’nde Çin sınırında başlıyor.

Büyük Oyun 30/60 km’lik bir koridora dünya üzerindeki Küresel Cihad Mücahitlerini toplamak ve yok etmek üzere kurgulandı. Çin-ABD Ticaret savaşlarında pazarlık masasında Mücahitleri kimin yok edeceği kararlaştırılacak. Çin Koridora hakim tepede Tacikistan Sınırında büyük bir askeri tesis kurdu bekliyor.

2015 Yılında CIA ve Türkistan İslam Partisi arasındaki gizli bir anlaşama ile Amerika tarafından Uygur Türklerine Doğu Türkistan vaat edilerek anlaşma yapıldı. Bu anlaşmada Doğu Türkistan’daki yeraltı kaynakları 50 yıllığına Amerika’ya verilecek ve bunun karşılığında Amerika Türkistan İslam Partisi Suriye Şubesinden kandırılarak çıkartılan Uygur Türkleri ve DAEŞ’i Afganistan’ın Bedahşan Beldesi içerisinde yer alan Wakhan Koridoru/Fergana Vadisi’ne taşıması kararlaştırıldı. Amerika bu taşımanın Maddi yükünü yüklendiği gibi Wakhan Koridorunda bunlara Hafif ve ağır silahlar verecek.

2015 Yılında CİA/TİP Anlaşması yapıldı. Bu anlaşma doğrultusunda hareket eden TİP Bölücüleri İbrahim Mansur ve Abdulhak Lamolla 2018 yılında ilk planlarını yaptı ( https://www.doguturkistanbulteni.net/cia-kuresel-cihad-projesi/ ) İlk Planlarını Kırgızistan üzerinden yapan CİA/TİP Örgütü Kırgızistan planları bozulunca Kırgızistan ve Özbekistan üzerinden DAEŞ ve TİP Bölücülerini Wakhan Koridoru/Fergana Vadisi’ne taşımaya başladı.

CIA’in İslama ve Müslümanlara Büyük Planı

Amerikan İstihbaratı Müslümanları ve Küresel Mücahitleri 30-60 km’lik Wakhan Koridoru/ Fergana Vadisi’ne Küresel Cihad adı altında TİP ve DAEŞ aracılığı ile toplamayı ve burada Dünya üzerinden toparladığı Küresel Mücahitleri Yok etmeyi Planlıyor.

Küresel Mücahitler, CIA Kontrolündeki Wakhan Koridoru oyununu göremedi. Amerika Suriye’de en güçlü örgütlerden biri olan TİP’i bu planla çekti ve Suriye’de o tarihten sonra Mücahitleri için hezimet oldu.

ABD El-Kaide Şura Üyeside olan Abdulhak ve onun öncülüğündeki Türkistan İslam Partisi’ni Terör Lstesinden Çıkartması oyunun kısa bir zaman içerisinde başlayacağını gösterdi. 30 yıl Afganistan’da Nato’ya ve 10 Yıl Suriye’de savaşan bir silahlı örgüt ilk defa Terör Listesinden bu kadar aşina bir şekilde çıkartıldı.

Amerika TİP’i Terör Listesinden Çıkarttı.

Mike Pompeo tarafından Terör Listesinden Çıkartılan Türkistan İslam Partisi ( https://www.thehindu.com/news/international/us-removes-east-turkestan-islamic-movement-condemned-by-china-from-terror-list/article33046413.ece? ) Yasal bir zemine oturtulmaya çalışılıyor. Amerika’nın tek başına terör listesinden çıkartmasının yeterli olmayacağından ABD emri ile geçtiğimiz günlerde Türkistan İslam Partisi Suriye ve Afganistan TİP İhanetçileri tarafından iki ayrı Beyanat yayınlandı. Türkistan İslam Partisi bu beyanatda Terör Örgütü Olmadığını açıkladığı gibi Amerika’ya da Listeden Çıkarttığı için resmen teşekkür etti.

Çin çoktan Geldi Tacikistan/Afganistan Sınırında Amerika’nın Wakhan Koridoruna kendisini islama nispet edenleri sokmasını bekliyor…

https://www.yenisafak.com/dunya/afganistan-sinirina-cin-seddi-3447650

Amerika, Taliban ile yaptığı anlaşmaya bu planını da ekledi…

Amerika ve Taliban arasındaki anlaşmada Wakhan Koridoru Planı da var. Bu Anlaşmaya Göre Türkistan İslam Partisi Bölücülerinin başı Abdulhak Lamolla öncülüğünde TİP Wakhan Koridoruna getirildi.

Amerika Tarafından, Özbekistan ve Tacikistan sınırından getirilen Türkistan İslam Partisi, DAEŞ ve İşbirlikçileri Afganistan’a geçip Kunduz beldesi üzerinden Bedahşan ve Oradanda Wakhan Koridoru/Fergana Vadisi’ne taşınıyor.

Özbekistan-Bedhşan Hududu ve Wakhan Koridoru Güzergahındaki Çatışmalar

Fotoğrafların alındığı Twitter : https://twitter.com/search?q=ahmad_zaki22&src=typed_query

TİP Bölücülerinden İbrahim Mansur ve DAEŞ’e biat eden Tahircan Cemati tarafından Özbekistan üzerinden Bedahşan’a gönderilen DAEŞ ve Uygur Türkleri Wakhan Koridoruna taşınmaya başlayalı iki yıldan fazla oldu. Bölgedeki çatışmalarda Özbek, Kazak, Kırgız, Tacik, Uygur milletleri var.

Türkistan İslam Partisi ve Amerikan Merkezli DUK İlişkisi – Rabia Kadir İtiraf

Beyaz Saray’da 2004 Yılında Kurulan Doğu Türkistan Sürgün Hükümeti’nin Ankara’da yaptığı Konuşma ”Türkistan İslam Partisi Bizim Askerlerimizdir”

2015 yılından bu güne kadar Amerika ve Almanya Üzerinden CIA Kontrolünde yapılan canlı yayınlarla Uygur Türkleri Amerika tarafından Wakhan Koridoruna taşınması için çalışmalar yapılıyor.

WAKHAN KORİDORU AMERİKA VE AVRUPADAN YAPILAN CANLI YAYINLARLA PLANLANIYOR…

Wakhan Koridoru – Mustaqılık Hareketi – ABD Projesi
Wakhan Koridoru – ABD Projesi – Doğu Türkistan Sürgün Hükümeti Sözde Mollaları
Wakhan Koridoru – ABD Projesi
ABD ile DAEŞ ve Türkistan İslam Partisi Wakhan Koridoru Projesini tasarlıyorlar

AMERİKA’NIN WAKHAN KORİDORU PLANI HABERLERİ

Wakhan Koridoru ABD Projesi – ABD ve DAEŞ ortaklığı
ABD – DAEŞ’i Wakhan Koridoruna götürüyor
ABD, DAEŞ’İ AFGANİSTAN-ÇİN SINIRINA GÖTÜRÜYOR
Afganistan’da Taliban’dan kaçan IŞİD’liler helikopterlerle tahliye edildi

Özbekistan Hududu Bedahşan’daki çatışmalara dikkat

Afgan Ordusu : Öldürülenlerin hemen hemen tümü Özbekistan, Tacikistan ve Kırgızistan vatandaşı olduğu açıklandı.

https://www.islamidavet.com/afganistan-ordusu-tacikistan-sinirina-yakin-bedahsan-kirsalinda-yuvalanan-yabanci-teroristlere-operasyon-duzenledi/

Doğu Türkistan Bülteni / HABER AJANSI

Ayrıca Kontrol Et

Çin Devlet Güvenliği Uygur Soykırımını Desteklemek için Videolar Hazırlıyor

Doğu Türkistan’ı İşgal Eden Komünist Çin 21. Yüzyıl Soykırım Kamplarına Uygur Türklerini Doldurmak ve Soykırımını …