Perşembe , Temmuz 18 2024

Çin, Büyük Soykırım hazırlığında. Gizlemek için ceset fırınları yapıp, yabancı öğrenci ve iş insanlarını sınırdışı ediyor.

Kafir komünist Kızıl Çin işgal ettiği Doğu Türkistan’da ki Uygur Türklerinin tahmini 35 milyon olan nüfusunu ısrarla dünyaya 10 milyon olarak açıklıyor. Çin Uygur nüfusunu 10 milyona indirmek için soykırım yapıyor. Kızıl Çin Büyük bir soykırım arefesinde, milyonlarca Müslüman Uygur Türkünü öldürüp yakmak ve Soykırımın delillerini yok etmek için Nazi Fırınları Hazırlıyor.

Öldürülen Uygur Türkleri toprağa konulsa toplu mezarların tespiti yıllar geçse de mümkün. Ancak yakılması halinde bunun tespitinin olanaksız olması sebebi ile Kızıl Çin Cesetleri yakmak için büyük bir hazırlık yapıyor ve yeni fırınlar yaptığı gibi eski fırınların da kapasitesini arttırıyor. Ülkedeki yanancı Uygruklu, öğrenci, iş insanı vs herkesi Soykırıma şahitlik yapmaması için sınırdışı edip vizelerini iptal ediyor.

Türkistan Press isimli haber sitesinin verdiği haber de: İşgalci Çin’den Doğu Türkistan’da büyük katliam sinyali : 10 Haziran kimliğini gizleyen bir tanık tarafından eriştiğimiz bilgilere göre, Çin yönetiminin Doğu Türkistan’da bir çok şehre yurt dışından gelen öğrencilerin, Tüccarların, Çalışan ve orada evlenip yaşamakta olan  yabancıların vize ve oturma izinlerini iptal ettiği İddia Ediliyor.

Bilgilere Göre Çin Yönetiminin Doğu Türkistan’da Urumçi, Turfan, Kaşgar, Aksu, Hoten gibi büyük şehirlerde bulunan Merkezi Üniversitelerde eğitim görmekte olan yabancı uyruklu öğrencilerin vede özel şirketlerde çalışmakta olan yabancı personellerin okul ve iş yerlerinin iptal edilerek sınır dışı edileceği ile ilgili karar alındığı belirtildi.

Nasistler de Krematoryumlar İle Yahudi Yakmıştı.

Haberin kaynağına göre Doğu Türkistan’ın büyük şehirlerine yapılmakta olan Krematoryumların standart 1 Fırınlı olmadığı ve en az 7 Fırınlı devasa boyuttaki Krematoryumların inşa edilmekte olduğu İleri Sürülüyor.

Soykırım Hazırlığı Olabilir.

Gözlemciler ise Çin’in Doğu Türkistan’daki Yabancı Ülke Vatandaşlarını sınır dışı ederek ablukaya  aldığı Doğu Türkistan’a, Çin’den  göç eden Çinlileri yakmak için bu boyutta  krematoryum üretmeyeceğine kesin. O halde Çin’in bu sene Doğu Türkistan’da büyük bir katliam yapma  hazırlığı içerisinde  olabileceğini düşünüyorum İfadelerini kullandı. Kaynak: Türkistan Press

Ayrıca Kontrol Et

Yılda 25 bin Uygur’un organı çalınıyor

Doğu Türkistan’da birçok insanlık suçu işleyen zalim Çin, Müslümanların organlarını çalıp organ ticaretinde kullanıyor. Çin’in …