Kazakistan – Çin sınırındaki Kürshım ve Zaysan ilçeleri Çin’e satıldı!

Kazakistan’ın Çin sınırındaki Kürshım ve Zaysan İlçeleri Kazakistan’ın Çin’e olan borcu karşılığı olduğunu tahmin ettiğimiz bir şekilde Çin’e satıldı. Kürshım ve Zaysan İlçelerinde oturan Kazaklar hükümet tarafından sistemli bir şekilde başka şehirlere göç ettiriliyor konu halktan gizleniyor.

Geçtiğimiz günlerde Doğu Türkistan Bülteni Haber Ajansı olarak Kazakistan’da Çin Kuşatması başladığını haberlerştirmiştik ve Çin Askerlerinin ve Askeri mühimmat, araç ve Tankların Kazakistan’a giriş yaptığını videoları ile beraber sizlere sunmuştuk. Korkulan oldu kuşatma beklenenden daha kısa sürdü.

Komünist Kızıl Çin işgal etmek istediği ülkeleri büyük borca sokup ekonomik olarak kendisine bağlı hale getirdikten sonra. O Ülkenin üzerinde ciddi yaptırımlarda bulunarak baskı ve tehditle Ekonomik, Siyasi anlaşmalar yapar. İkinci adımı ise tehdit unsuru olarak gördüğü Uygur Türklerine karşı Terörde İş Birliği anlaşmaları imzalar ve Terör adı altında Uygur Türklerini o ülkelerden teslim alır.

Yeterince Borç altına soktuğu ülkeler geri ödeme konusunda ödeme yapamaz hale gelince de ülkenin iç işlerine karışır ve tehditle topraklarına, koruma amaçlı gibi askeri ve kargo trenleri ile Askeri malzemeler sokar ve kargo trenlerini de bir nevi Truva Atı olarak kullanarak o ülkenin borç karşılığı şehirlerini istila eder.

Kazakistan borcunu ödeyememektedir, Çin kuşatma planı için bütün alt yapıyı oluşturmuştur ve Kazakistan İşgali Başlamıştır.

Kazakistan’da ki Çin işgali açıklaması…

Kazakistan’da ki Çin işgali açıklaması
Kazakistan’da Çin kuşatması. Kazakistan’a Askeri malzeme Araç ve asker sevkiyatı
Kazakistan’da Çin kuşatması. Kazakistan’a Askeri malzeme Araç ve asker sevkiyatı
Kazakistan’da Çin kuşatması. Kazakistan’a Askeri malzeme Araç ve asker sevkiyatı
Kazakistan’da Çin kuşatması. Kazakistan’a Askeri malzeme Araç ve asker sevkiyatı

KAZAKİSTAN’A İŞÇİ KILIĞINDA ONBİNLERCE POLİS GİRDİ.

Kazakistan yıllardır Çin’e borçludur, bu borçlarının altından kalkamamaktadır. Ciddi ekonomik sıkıntı içerisine düşmüştür ve Çin bu borçlarına karşılık Ekonomik ve Terör anlaşmaları ile Kazakistan’ı pençesine düşürmüştür.

Doğu Türkistan Bülteni / HABER AJANSI

Ayrıca Kontrol Et

Çin Devlet Güvenliği Uygur Soykırımını Desteklemek için Videolar Hazırlıyor

Doğu Türkistan’ı İşgal Eden Komünist Çin 21. Yüzyıl Soykırım Kamplarına Uygur Türklerini Doldurmak ve Soykırımını …