Perşembe , Temmuz 18 2024

Kimsesiz Uygur Genç, Çin’e iade için Geri Gönderme Merkezine Götürüldü

Zeytinburnun’nda asılsız ihbarlarla tutuklanan Uygur Türklerine bir yenisi daha eklendi. Uygur Türklerinin işgalci Çin Halk Cumhuriyeti’ne iade edilmesi için mücadele eden Çin İstihbarat Ajanları Türkiye’de Uygur Türklerine kumpas kuruyor ve asılsız ihbarlarla Uygur Türklerini Terörist gibi yaftalayan ve akabinde Uluslararası anlaşmalara göre Çin’e iadesinin yolunu açmak isteyen bir gurup bulunuyor.

Abdugani Tohti isimli Uygur Türkü kardeşimiz Zeytinburnu’nda Tutuklanarak Geri Gönderme Merkezine Götürülerek, Kızıl Kafir Komünist Çin’e iade işlemleri başlamış…

Bu gurub amacına ulaşamaz ve Çin’e iadesini yapamasa bile kazanmış oluyor çünkü bu asılsız ihbarlarla Uygur Türklerinin siciline Uluslararası G-87 Terörist kodu konularak varsa Türk Vatandaşlığının iptal edilmesinin yolu açılıyor. Vatandaşlık başvurusu varsa da kabul edilmiyor ve İkamet Oturma izni iptal ediliyor. Her durumda bu Çin Ajanlarına karşı hukuk bir şey yapamıyor. Asılsız ihbarın Türkiye’de ne yazık ki bir cezası yok.

Akrabalarına vatandaşlık alan Doğu Türkistan Sivil Toplum Kuruluşları tutuklamalara sessiz. Görevlerini yapmıyor ve kazandıkları paralarla TV ve Haber kanallarında şov yapıyorlar.

ÇİN’E İADE EDİLEN UYGUR TÜRKLERİ AVUKATLARININ AÇIKLAMASI

Asılsız ihbarları yapan Ajanlardan biri Mağdur Uygur Türklerinin Avukatlarının açıklaması ile açığa çıkmıştı. Aji Abuduvali isimli ihbarcı şahıs onlarca Uygur Türkünü ihbar etmişti şimdi elini kolunu sallayarak dolaşıyor ve hatta ilginçtir ki kendisinin Doğu Türkistan Cumhurbaşkanı olduğunu bile iddia etmişti ki sahte olduğu ancak ispatlanabildi.

Doğu Türkistan’ın Sahte Cumhurbaşkanı Abdulveli Buğrahan Osman Uygur Türklerini DAEŞ diye ihbar etmişti

Uygur Aktivist Rabia Kadir’in de itirafı ile Türkistan islam Partisi isimli örgütün de kendisine karşı çıkan Uygur Türklerini ihbar ettiği ve aylarca hatta yıllarca cezaevinde bu ihbarlarla tutulduğu açığa çıkmıştı.

Ayrıca Kontrol Et

Fatih Erbakan, Doğu Perinçek bağlantılı kişi ile aynı karede

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Doğu Perinçek Ajanı Obul Tevekkül ile görüntülendi. Obul …