Perşembe , Mayıs 23 2024

Kültürsüz bir millet Çin’in kültürünü tanıtmak için yarışıyoruz.

Türkiye’ye acayip haller olmaya başladı. Doğu Türkistan’da milyonlarca Müslüman Türk’e soykırım uygulayan İslâm ile savaşan işgalci Çin ile kardeşlik (!) yarışına giren belediyelerin ardından şimdi de Gaziantep Nizip’te bir okulda Çin Kültürü tanıtılması için fotoğraf ve kitap sergisi yapılıyor.

BM raporlarına dahi giren ve birçok ülke tarafından da kabul edilen Doğu Türkistan’da Müslüman Türklere yönelik soykırım ve asimilasyon politikaları nedense ülkemizde gündem olmuyor. Kahramanmaraş ve Pendik belediyelerinin işgalci Çin ile kardeşlik (!) protokolü imzalamalarının tepkisi sönmeden yeni bir skandala daha imza atılıyor.

Türkiye-Çin Dostluk (!) Vakfı tarafından Gaziantep Nizip’te Hasan Çapan Anadolu Lisesi’nde “Çin Kültürü Tanıtım Kitapları ve Fotoğraf Sergisi” adı altında bir skandala imza atılıyor. İşgalci Çin Doğu Türkistan’da Türklere ait bütün kültürel faaliyetleri yasaklarken, Türk ve İslam adına ne varsa yasaklarken Müslüman Anadolu çocuklarına ateist kızıl Çin kültürü reklamı yapılacak maalesef.

Buradan Milli Eğitim Bakanlığı, Gaziantep’in Gazi unvanı almış halkına çağrıda bulunuyoruz. Türkiye’yi kendi vatanları bilen, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni kendi devletleri bilen Doğu Türkistanlı kardeşlerimizi derinden yaralayacak bu faaliyetten bir an vazgeçilmesi gerekiyor.

Tarih bir kez daha Bilge Kral Aliya İzzet Begoviç’in sözünün haklılığını ispat etmeye hazırlanıyor: “Ve her şey bittiğinde, hatırlayacağımız şey; düşmanlarımızın sözleri değil, dostlarımızın sessizliği olacaktır.” HaberNida.com

Ayrıca Kontrol Et

Fatih Erbakan, Doğu Perinçek bağlantılı kişi ile aynı karede

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Doğu Perinçek Ajanı Obul Tevekkül ile görüntülendi. Obul …