Ev / ABD-CIA / Türkistan İslam Partisi Ayrılıkçılarının, ABD’de kurulan proje ortakları Peygamber varisleri olduklarını ilan etti.

Türkistan İslam Partisi Ayrılıkçılarının, ABD’de kurulan proje ortakları Peygamber varisleri olduklarını ilan etti.

Türkistan İslam Partisi Ayrılıkçıları İbrahim MANSUR ve Abdulhak LA-MOLLA’nın Amerikan İstihbaratı, Doğu Türkistan Sürgün Hükümeti ile bağlantısı açığa çıkmış ve Sürgün Hükümeti Ankara’da yapmış olduğu toplantıda Suriye’de ki Türkistan İslam Partisi mücahitlerinin kendi askerleri olduğunu. Onları kumanda ettiklerini açıklamıştı.

Türkistan İslam Partisi Ayrılıkçıları İbrahim MANSUR ve Abdulhak LA-MOLLA’nın proje ortağı Doğu Türkistan Sürgün Hükümeti yöneticisi yayınladığı video ile kendilerinin Peygamber Varisleri olduklarını kendilerine itaatin FARZ olduğunu karşı durmanın haram olduğunu belirterek Uygur Türklerini Demokrasi küfrüne ve Amerikan-Çin düşmanlığına karşı Amerika’nın saflarına çağırdı.

Doğu Türkistan Sürgün Hükümeti Uygur Türklerini Amerika’nın safllarına çekebilmek için her yolu denedi ve Türkistan İslam Partisi yöneticilerinin arasına sızarak içlerindeki hainlerle İbrahim MANSUR ve Abdulhak LA-MOLLA ile anlaşma yaparak Amerika’nın Wakhan Koridoru projesine Türkistan İslam Partisi’ni de dahil etti.

SÜRGÜN HÜKÜMETİ; PEYGAMBER VARİSLERİ OLDUKLARINI İLAN ETTİKLERİ VİDEO
Suriye’deki Türkistan İslam Partisini biz yönetiyoruz, Suriye’ye binlerce mücahit götürdük onlar bizim askerlerimiz itirafı.
Doğu Türkistan Sürgün Hükümeti, Türkistan İslam Partisi Suriye komutanları ile görüştük. Elimizde Ses Kayıtları var.

Türkistan İslam Partisi, TİP, İbrahim Mansur, Abdulhak La-Molla, Doğu Türkistan, Sürgün Hükümeti,

Doğu Türkistan Bülteni / HABER AJANSI

Bir önceki yazımız olan Abdullah Mansur'un ABD eline esir düştü.Türkistan İslam Partisi'nden itiraf gibi beyanat yayınlandı. başlıklı makalemizde Abdulhak La-Molla, Abdullah Mansur ve beyanat hakkında bilgiler verilmektedir.

hakkında mgwaktue

Ayrıca Kontrol Et

Türkiye’deki Uygurlar: Çin ile imzalanan ‘Suçluların İadesi Anlaşması’ bizi tedirgin ediyor

Türkiye ile Çin arasında son yıllarda gelişen ekonomik ve sosyal ilişkiler, Çin’de zulüm gördükleri gerekçesiyle …