Pazartesi , Mayıs 20 2024

Çin, Uygur Türkleri için İnterpol’e üye 190 ülkeyi kendi Polis Teşkilatı Gibi Kullanıyor

Uzun zaman İnterpol Başkanlığını Yapan Çin Dünya üzerinde bir sistem kurdu ve bu sistem kolay kolay aşılabilir değil. Çin İşgal ettiği Doğu Türkistan topraklarından Çin zulmünden ve Nazi Kamplarından kaçan Uygur Türklerine Sahte Uydurma Suçlarla Kırmızı Bülten ile İnterpol arama kararı çıkartarak Uluslararası Polis Teşkilatı İnterpol’ü Çin Polisi gibi zulümden kaçan Uygur Türklerine karşı kullanıyor.

Türkistan İslam Derneği Basın Açıklaması ; ” Çin İnterpol Üyeliğinden Çıkartılmak Zorundadır.

Dünyada 190 ülke İnterpol’e üye ve Çin’in çıkartmış olduğu İnterpol Arama Kararını uygulamak zorunda kalıyor. Çin Uygur Türklerini alabilmek için istisnasız hepsini Terörist Uluslararası Suçlu olarak gösteriyor. Çin’in İnterpol üyeliği bitmediği sürece Uygur Türklerine karşı bu zulüm devam edecektir. Dünya ülkeleri Soykırımdan, Tecavüz ve Nazi Kamplarından kaçan Uygur Türklerini kendi elleri ile Faşist Soykırımcı Çin’e iade etmek zorunda kalacaktır.

Israrla Uygur Türklerine Söylüyoruz ki ! Lütfen aşağıda isimlerini yayıınladığımız İnterpol’e üye ülkelere gitmeyin. Eğer o ülkelerden birindeyseniz uygun bir şekilde kendinizi tehlikeye atmadan O ülkeden ayrılın – Türkistan İslam Derneği ”

Çin’in en son interpol oyunu Fas’ta gerçekleşiyor

Fas Hükümeti Uygur Sığınmacı’yı Celladı Çin’e İnterpol Kararı ile İade edebilir.

Sığındıkları İslam beldelerinin hain yöneticileri tarafından imzalanan anlaşmalar gereği cellatları komünist Çin yönetimine iade edilme tehlikesi içinde yaşayan Müslüman Uygurların acıklı hikayesine bir yenisi daha eklenmek üzere. Sığındığı Fas’ta emniyet güçlerince gözaltına alınan Müslüman Uygur İdris Hasan Çin’e iade edilebilir.

Fas emniyet güçlerinin İstanbul’dan Kazablanka’ya seyahat eden bir Uygur sığınmacıyı havalimanında gözaltına aldığı ve Çin’e iade etmeye hazırlandığı duyuruldu.

İstanbul’dan 19 Temmuz’da uçağa binen 33 yaşındaki İdris Hasan’ın, Kazablanka havalimanında gözaltına alındığını eşi sosyal medya hesabından duyurup yardım çağrısında bulundu.

Fas güvenlik güçlerince gözaltına alınan 3 çocuk babası Hasan, geri gönderme merkezinde tutuluyor.

Çin yönetiminin iadesini talep ettiği İdris Hasan’ın, Çin’e iade edilen diğer Müslümanlar gibi Hasan’ın da iade edildiği takdirde bir toplama kampında sessizce kaybedileceği, ağır işkencelere maruz kalacağı bilinen bir hakikat.

İdris Hasan’ın eşi sosyal medya hesabından yaptığı yardım çağrısında şu ifadelere yer verdi:

Lütfen yardım edin…

1988 doğumlu Uygur Kocam İdris Hasan, 19 Temmuz 2021’de Fas’a gitti. Fas polisi tarafından tutuklandı ve Kazablanka yakınlarında bir hapishanede alıkoyuluyor.”Sığındığı Fas’ta emniyet güçlerince gözaltına alınan Müslüman Uygur, celladı Çin’e iade edilebilir

Çin Zulmü

Komünist Çin yönetimi açık hava cezaevine dönüştürdüğü Doğu Türkistan’da Müslümanlara ibadet etmeyi yasaklıyor. Müslüman ailelerinin kızlarını Çinli erkeklere evlendiriyor. Organlarını çaldığı Müslümanları ailelerine teslim etmemek için cesetlerini yakarak yok ediyor.

Müslümanların evlerine yatılı Çinli memurlar gönderiyor. Toplama kamplarında işkenceye tabi tuttuğu Müslüman ailelerin çocuklarını yetimhanelerde Çinli gibi yetiştirip asimile etmek için eğitim veriyor. Ayrıca kanaat önderlerini, ozanları, alimleri, hafızları ve ileri gelenleri işkenceyle hücrelerde katlediyor.

İslam beldelerinin yöneticileri bu zulmü sürdüren Çin yönetimine ticari ve siyasi çıkarlar için susup alenen destek veriyor ya da bu zulmün olmadığını söyleyip kendi halklarını aldatmaya devam ediyor.

İNTERPOL’E ÜYE UYGUR TÜRKLERİNİ YAKALADIĞI ZAMAN ÇİN’E İNTERPOL KARARI İLE TESLİM EDECEK ÜLKELERİN LİSTESİ – UYGUR TÜRKLERİ KESİNLİKLE BU ÜLKELERE GİTMEMESİ GEREKMEKTEDİR…

LİSTE İNTERPOL-EUROPOL DAİRESİ BAŞKANLIĞI RESMİ WEB SİTESİNDEN ALINMIŞTIR

Ayrıca Kontrol Et

Çin Devlet Güvenliği Uygur Soykırımını Desteklemek için Videolar Hazırlıyor

Doğu Türkistan’ı İşgal Eden Komünist Çin 21. Yüzyıl Soykırım Kamplarına Uygur Türklerini Doldurmak ve Soykırımını …