Cumartesi , Temmuz 20 2024

Türkistan İslam Partisi Hain Lideri İbrahim Mansur İzmir’de Sahte Kimlikle Vatandaşlık Almak için Başvuru Yaparken Yakalanmış

Türkistan İslam Partisi, Hain Lideri İbrahim Mansur İzmir Nüfus İdaresinde Sahte Kimlikle Vatandaşlık Almak için Başvuru Yaptığı ortaya çıktı. Amerikan İşbirlikçisi Uygur Ayrılıkçı Hain Lideri geçtiğimiz yıl İzmir Nüfus İdaresinde durumundan ve beyan ettiği belgelerden şüphelenen memurlar tarafından Polise Haber verilerek tutuklandı…

Emniyet deki işlemlerinde, Türkistan İslam Partisi Lideri olduğu anlaşılamayan İbrahim Mansur’un DAEŞ ve ABD işbirliği de anlaşılamadığından Denetimli Serbestlikle serbest bırakıldı. İbrahim Mansur’un serbest bırakılmasında Çin’li Kadını öldürüp kendi arazisine gömen gurup da yer alan Abdulgaffar Tamuygur’un bağlantıları ile serbest bırakıldığı haber ajansımıza gelen bilgiler arasında.

Taliban Türkistan İslam Partisi’nin Ağar Sİlahlarına ve Araçlarına el koydu

Amerikan İşbirlikçisi Hain Liderleri Abdulhak Lamolla ve İbrahim Mansur DAEŞ ile gizli işbirliği yaparak Uygur Türklerini Amerikan emrinde Afganistan-Çin hududundaki Fare Kapanı Wakhan Koridoru‘na götürüyordu. DAEŞ Horosan Gurubu ile bağlantılı hainler İbrahim Mansur ve Abdulhak Lamolla Taliban’a da ihanet ederek DAEŞ Horosan Gurubu ve Taliban çatışmalarında gizlice DAEŞ’i desteklemiş ve bir çok Taliban üyesinin hayatını kaybetmesinde rol almıştı.

Sırtını Amerika’ya dayayan Türkistan İslam Partisi Hainleri Allahtan umudunu kesmiş ve Doğu Türkistan’ın kurtuluşunda Amerika’dan başka bir medet umulacak bulamamış ve ABD Başkanı Trump gurubu ile 2015 yılında anlaşma yapmıştı.

Amerika’nın Afganistan’dan çekilmesinin akabinde Taliban Kandahar’da dahil Afganistan’ı ele geçirdi ve Afganistan İslam Emirliği kuruluş aşamasında. Türkistan İslam Partisi’nin yapmış olduğu ihanet den haberdar olan Taliban üyeleri Türkistan İslam Partisi’nin Ağır silahlarına ve ulaşım için kullandıkları araçlarına el koydu.

2 Hain komutanın elinde oyuncak olan Türkistan İslam Partisi mensupları’da bu iki komutana hesap sorabilecek cesareti kendilerinde bulamamış ve Uygur Türklerini de bu ihanetlere karşı uyarmayarak hainlerin suçlarına ortak olmuşlardı.

İTİRAF : Türkistan İslam Partisi İbrahim Mansur’u Cezalandırmaya Gücümüz Yetmiyor

Ayrıca Kontrol Et

Yılda 25 bin Uygur’un organı çalınıyor

Doğu Türkistan’da birçok insanlık suçu işleyen zalim Çin, Müslümanların organlarını çalıp organ ticaretinde kullanıyor. Çin’in …